28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Csakazértis .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Tyrn
Tyrn [11406]
azokat mar vegigneztem meg a gamer oldalakat is. gondoltam innen is kerek par kepet. keves jatek van, amin gondolkozok h emgerne megvenni eredetiben, ezer kertem a kepeket, de mar nem oylan fontos. ne faradj.
Razor03
Razor03 [14703]
Ú bazz sorry. Fel akartam tenni pár képet de kiment a fejemből. Majd délután linkelek . De a google is hasznos ilyen téren .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Tyrn
Tyrn [11406]
a topik latogatoi szopjanak le, es koszi a kepeket

el is mentem innen, erre ne valaszoljatok.

Vissza

Fórumszabályzat