28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Championship Manager 2006 március végén

Írta: Madrac

Az Eidos bejelentette, hogy sikeres manager sorozatuk legújabb része a Championship Manager 2006 mácius 31-én kerül majd a boltok polcaira. A Beautiful Game Studios rengeteg újítást kapott, köztük egy teljesen új Gameplan engine-t, mely teljesen TV közvetítésszerűen, 3D-ben mutatja a mérkőzéseket. A sokásos managertevékenységek mellé bejön pár új funkció is, innentől a kedvetlen játékosokhoz szólhatunk majd pár bátorító szót és az edzésprogramok is sokkal pontosabbak lettek.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!