28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hardver

[FANATEC.heäd$h0t] high-end egér megszállott játékosoknak

Írta: Dino

A német FANATEC október 31-én dobja piacra új egerét, a [FANATEC.heäd$h0t]-ot, melyet játék- és modding megszállottak számára fejlesztettek ki. A vezérlő egy 2000 dpi lézeres érzékelőjű, módosítható méretű egérből, egy aURa mousepadből és egy emul8or elnevezésű meghajtóprogramból áll. A mousepad LED-del megvilágított kábeltartó ív kapott helyet, és a készlethez USB 2.0-ás HUB is tartozik. A szoftver segítségével a felbontás 4000 dpi-re növelhető, és szintén a driver gondoskodik a joystick-emulációról is: az egeret háromtengelyű, 9 gombos joystick helyettesítésére is használhatjuk - mindezt egyetlen kattintással aktiválhatjuk, így például a Battlefieldben pillanatok alatt átválthatunk a helikopter vezetéséhez megfelelő beállításra. Az új egér egyedülálló módon módosítható méretű, így a nagyobb kezűek is kényelmesen használhatják, ráadásul a kisujj külön alátámasztást kapott. Az egér 6 gombja és ötirányú görgője a driver segítségével tetszőlegesen programozható, akár makrók végrehajtására is, de a szoftver még a normál billentyűzet gombjainak programozására is alkalmas. Az aURa mousepadban alkalmazott plasmaGlyde technológia és a rugalmas, spirálban feltekert kábel mind azt segítik, hogy ne ütközzön egerünk soha semmilyen ellenállásba használat során. Az egér és a mousepad megvilágítása szín, fényerő és villogási frekvencia tekintetében külön állítható. Az egér ára 99,99 euró lesz.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!