28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Tiberium Wars - még nincs demo

Nem jön egyelőre a C&C 3: Tiberium Wars demoja

Írta: Retee 5 hozzászólás

Sokan várták és úgy tűnt, hogy tegnap meg is fog érkezni, de végülis - egyelőre - Tiberium Wars nélkül maradtunk. Cáfolták ugyanis az Electronic Arts fórumán, hogy terveik között szerepelne a demo eheti kiadása. A Fileplanet pedig pár napja már behirdette, hogy - szokásuk szerint - megegyeztek az EA-val, és huszadikától tőlük elérhető lesz a próbaverzió. A kiadó azonban most elmondta, hogy ez fals információ volt, nem hivatalos, a lap tévedett, ők még nem tervezik a kiadást. Arról, hogy konkrétan akkor mikor is jön a single demo nem mondtak semmit, csak annyit, hogy "nem holnap".

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Platform:

Fejlesztő: EA Los Angeles

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés:
2007. PC
n/a: X360

Minimális rendszerigény: Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM (Vista: 1 GB), 64 MB-os 3D kártya (Vista: 128 MB), 6 GB HDD, DVD-ROM

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

MagicMoment
MagicMoment [17778]
az ember mindig tanul valami újat :)
akkor is kapják be, és adják ki a játékot. bár érdekes sztalkerezni is,meg tájbérián wórszozni és még kántörözni is kell és srozni is. heh. és persze edzés,alvás,meló. fákk :-((

x_O
Retee
Retee [1560]
Az egy dolog mi van kinn egy hivatalos weboldalon, fileplanet általában leszerződik, hogy egy ideig exkluzívan adhassa előfizetőinek a cuccokat, azt vette át mindenki..sztem nem is ők kammáztak, hanem EA marketingezik jó szokásához híven most is. :)
MagicMoment
MagicMoment [17778]
már vagy 2 hete az van kint az oldalon a demoról, h coming soon :)
de ezt írtam is egyik c&c topicba. de a hírek közé nem került fel,ha jól emlészem :O
Wertzuiko
Wertzuiko [86]
Hát várható is volt ... mindig mindent halasztanak :S
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (5 db)