2006-ban kezdte el fejleszteni a Triumph Studios az Overlord című játékukat. Az akció-stratégiában egy régen legyőzött gonosz lény újbóli megtestesülései lehetünk, aki feltámad, így hát ideje a felszínre törni, és ledózerolni az amúgy igen nyakatekert fantasy birodalmat. A játék különlegesesen sötét humorral és iróniával, furcsa, taszító lényekkel és egyedi hangulattal hirdeti magát. Segítségünkre lesznek sátáni terveink megvalósításában a manószerű Minionok, akik minden parancsunkat teljesítenek gondolkodás nélkül. Végre pedig megérkezett a kipróbálható demo verzió PC-re, amely szolid 1.1 giga helyet foglal, és letöltési részlegünkben várakozik az érdeklődőkre.
Overlord - itt a demo!
Letölthető a Triumph Studios akció-stratégiájának demója.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Overlord
Kiadó: Codemasters
Forgalmazó: CD Projekt
Megjelenés:
2007. július PC
n/a: X360
Minimális rendszerigény: Pentium 4 2.4 GHz vagy Athlon XP 2400+, 512 MB RAM, GeForce FX5900 / Radeon 9500
HOZZÁSZÓLÁSOK
Zomil 2007.06.25. 15:19 [605]
Ha már gonoszkodás akkor Dungeon Keeper 2 az etalon :)
Razor03 2007.06.16. 13:12 [14703]
Nos én is kipróbáltam az imént. Vélemény: nagyon jó, nagyon tetszik :).
Bővebben:
Telepítés után összetett és jól skálázható options fogad, gondoltam minden grafikai elemet bekapcsolok (leszámítva az általam kevésbé kedvelt és feleslegesnek tartott élsimítást és Vsync-et). A felbontást 1024*768-ra állítva páratlan, mese szerű grafikai világ fogadott. Ami lenyűgöző, ilyen Fable szerű, szó szerint meseszép. Fraps-el mérve 20-30 között ingadozik a kép/mp, ami teljesen játszható jelen esetben.
Az alaphangulatot az első render animáció azonnal megadja, ezek a buta bugyuta minion (goblin szerű) lények annyira viccesek, hogy nem egyszer hangosan nevettem játék közben :-D. Iszonyat jó fun játéknak tűnik, a lényeg a gonoszkodáson >:-], és a birodalom újjáépítésén van. Egy bukott, de újból feltámasztott gonosz uralkodót alakítunk, akit alattvalói álmából felzavarva, elérkezettnek látták az időt, hogy ezt a varázslatos és giccses :) világot újból a káoszba taszítsuk :D >:-].
Maga az irányítás hála a tutorial résznek 5 perc alatt elsajátítható, egér + billentyűzettel tökéletesen játszható.
Számomra elérkezett 2007 eddig legötletesebb, legkreatívabb játéka, amit eddig csak képekről ismertem, nem is értem hogy kerülhette el a figyelmem. Persze idén lesz még sok szép és jó játék (legalább is remélem), de eddig számomra ez a legjobb. Teljesen magával ragadott a demó hangulata, alig várom a teljes verzió megjelenését, és ez számomra nem zsákbamacska, így ott a helye a polcomon :).
képek [link:http://www.mediahump.com/image/74712/]-> itt
Bővebben:
Telepítés után összetett és jól skálázható options fogad, gondoltam minden grafikai elemet bekapcsolok (leszámítva az általam kevésbé kedvelt és feleslegesnek tartott élsimítást és Vsync-et). A felbontást 1024*768-ra állítva páratlan, mese szerű grafikai világ fogadott. Ami lenyűgöző, ilyen Fable szerű, szó szerint meseszép. Fraps-el mérve 20-30 között ingadozik a kép/mp, ami teljesen játszható jelen esetben.
Az alaphangulatot az első render animáció azonnal megadja, ezek a buta bugyuta minion (goblin szerű) lények annyira viccesek, hogy nem egyszer hangosan nevettem játék közben :-D. Iszonyat jó fun játéknak tűnik, a lényeg a gonoszkodáson >:-], és a birodalom újjáépítésén van. Egy bukott, de újból feltámasztott gonosz uralkodót alakítunk, akit alattvalói álmából felzavarva, elérkezettnek látták az időt, hogy ezt a varázslatos és giccses :) világot újból a káoszba taszítsuk :D >:-].
Maga az irányítás hála a tutorial résznek 5 perc alatt elsajátítható, egér + billentyűzettel tökéletesen játszható.
Számomra elérkezett 2007 eddig legötletesebb, legkreatívabb játéka, amit eddig csak képekről ismertem, nem is értem hogy kerülhette el a figyelmem. Persze idén lesz még sok szép és jó játék (legalább is remélem), de eddig számomra ez a legjobb. Teljesen magával ragadott a demó hangulata, alig várom a teljes verzió megjelenését, és ez számomra nem zsákbamacska, így ott a helye a polcomon :).
képek [link:http://www.mediahump.com/image/74712/]-> itt
Dark Archon 2007.06.14. 20:01 [11834]
Csak egy jó gamepad kell hozzá :)
-Jozef- 2007.06.14. 19:49 [1955]
K*rvajó!!!
Dark Archon 2007.06.14. 17:00 [11834]
Elborult egy játék, de nagyon jó :D De az elég kiábrándító, hogy a gépemen 1280*1024-ben ilyen 18-25fps-t produkál...
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
