Sokszor csúszott el megjelenés-ügyileg, azonban most már biztos: véget ért a Crysis fejlesztése. Az elmúlt hetekben a készítők felmérhették a közönség reakcióit, és gyermekük hibáit, hiszen először a többkörös multiplayer bétateszt csalogatta az embereket bugkeresésre, majd két nappal ezelőtt már az egyjátékos demoval ismerkedhettek meg a várakozók. Ugyanakkor a sokak által az év játékának nevezett Cryis demója némi felháborodást is kiváltott brutálisnak látszó gépigényével, így bizony sokan rettegve várják, hogy vajon a végleges verzió mennyire találja szimpatikusnak masinájukat. Ez pedig hamarosan kiderül, hiszen a Crytek igazgatója Cevat Yerli hivatalosan is bejelentette, hogy a munkával elkészültek, és alkotásuk aranylemezre került, amelyre így már csak a sokszorosítás kellemes művelete vár. A hivatalos boltokba kerülési dátum – világszerte, így hazánkban is - november 16.
Bearanyozódott a Crysis
Véget ért a fejlesztés, készülnek a korongok.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Crysis
Platform:
Fejlesztő: CryTek
Kiadó: Electronic Arts
Forgalmazó: Electronic Arts
Megjelenés: 2007.
Minimális rendszerigény: Pentium 4 2,8 GHz, 1 GB RAM, 256 MB-os 3D kártya
HOZZÁSZÓLÁSOK
kEnAcE 2007.11.06. 16:49 [9563]
Ezt magyarázom. A Very High 1000x szebb, mint a High.
A post processről meg annyit, hogy lassan de biztosan lefogja váltani a FSAA-t.
A post processről meg annyit, hogy lassan de biztosan lefogja váltani a FSAA-t.
goodboy007 2007.10.31. 20:12 [9203]
Egy rokonomnak 19-es LG 1952s-e van és gyönyörű a kép ilyen felbontásban is, pedig 1280x1024 a natív felbontása.
afro 2007.10.31. 14:12 [283]
Nézzétek meg a configomat, és így very high-ra állítva mindent (kivéve az árnyéákokat), motion blur=1 beállítással 800x600-ban 30 FPS-t produkál, és a látványvilág kimagaslóan jobb, mintha mindent high-ra vennék és 1024x768, vagy mediumra és 1280x1024-ben játszanám. A postprocessben van edgeAA, és a motion blur=1 miatt az éleket picit elkeni, ami miatt nem lehet szinte a tördelt éleket látni.
Lehet erről vitatkozni, de sztem jobb alacsonyabb felbontással, de max shader, meg postprocesszel, mint fordítva. Ízlések és pofonok...
Lehet erről vitatkozni, de sztem jobb alacsonyabb felbontással, de max shader, meg postprocesszel, mint fordítva. Ízlések és pofonok...
ShuleyvA 2007.10.30. 18:51 [911]
nekem is crt-m van és tökéletes... na persze nem szaros 1024x768 ban...
Dark Archon 2007.10.30. 13:42 [11833]
Mivel CRT monitorom van, ezért 1024x768 fölé nem megyek. Meg amúgy is minek? Ha TFT-m lenne, akkor is bőven elég ez a felbontás.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]