Közeledik az Unreal Tournament 3 megjelenése, amely kontinensünkön november legvégét, még hazánkban december elejét takarja. A játékról pedig már nem sok újdonság derülhet ki addig, hiszen volt már demo, gyűjtői változat bejelentése, na és persze rengeteg kép és videó. Az egyetlen téma, amiről még nem esett szó, az a zenei felhozatal, de úgy néz ki, hogy erre se lehet majd egy rossz szavunk se. Az Epic ugyanis két élő legendát bízott meg az "Original Soundtrack" összehozásával, méghozzá Rom Di Priscot (jobbra), és Jesper Kydet. Di Prisco eddig főként a Need for Speedek zenei műveiről vált híressé, még Jesper Kyd a Hitman és a Freedom Fighters (ebben például a magyar rádió kórusa énekelte fel művét) által tett szert ismertségre. Az UT 3 audio felhozatalában persze a pörgősebb elektronikus zene fog dominálni, Prisco felel a keményebb dallamokért - breakbeat, bigbeat, és drum n bass-szel dolgozik majd - míg Kyd inkább a melankónikusabb számokat, illetve a szürreális sci-fi hangulatot előidéző zenéket alkotja meg. A több mint 150 perc anyagot tartalmazó "korongon" a vadiúj szerzemények mellett a régebbi részek klasszikusai is megtalálhatóak lesznek - remixelve.
Unreal Tournament 3 - zenei felhozatal
Két veterán írja és mixeli az UT 3 zenéit.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
További képek
Unreal Tournament III
Platform:
Fejlesztő: Epic
Kiadó: Epic
Forgalmazó: CD Projekt
Megjelenés: 2007. december
Minimális rendszerigény: Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, 8 GB HDD, DVD-ROM, NVIDIA GeForce 6200 / ATI Radeon 9600 vagy jobb videokártya
HOZZÁSZÓLÁSOK
kEnAcE 2007.11.14. 09:37 [9563]
Renélem, hogy tényleg a tücc-tücc fog dominálni, és nem ilyen heavy metál shit. Az UT attól, UT hogy technós a feelingje, mint az 1-nek.
Madrac 2007.11.13. 15:11 [4264]
OMG Jesper Kyd! Meg az Amigas demokorszakbol ismerem, zsenialis zenesz. :) Eleg sok jatekert felelos amugy, pl Messiah.
TBone142 2007.11.13. 14:23 [416]
Ezt már el sem hiszem! Nem elég a szép grafika, végre 'eredeti' UT-s feeling, pályatervezés, játékmenet, erre még ez is... Ez a 2007 vége/2008 eleje... Végre látszik, hogy fejlődnek a játékok (PC-re is), és már lassan a játékosok igényeit is figyelembe veszik. :-D Csak nehogy leálljon a dolog... :-)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]


