Nem az eredeti fejlesztőkkel ugyan, de már jó ideje készül a Far Cry 2, amelynek első része 2004-ben jelent meg, s több mint hárommillió példány fogyott belőle, így nem meglepő, hogy a kiadó nem kívánta elásni a sikeres nevet. A Ubisoft Montreal által fejlesztett második epizódban új motor debütálhat, amelyre szükség is van, hiszen hatalmas, nyitott világ vár majd az akciójátékok kedvelőire, akik Afrikába tehetnek látogatást a sztori kapcsán. Az eleddig személyi számítógépekre készülő FC 2 azonban a továbbiakban már nem csak PC exkluzív, hiszen a hivatalos bejelentés szerint a fejlesztők rajta vannak a Playstation 3-as, és az Xbox 360-as verzión is.
Far Cry 2 - már nem PC exkluzív
Playstation 3-ra, és Xbox 360-ra is elkészül a második rész.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Far Cry 2
Platform:
Fejlesztő: Ubisoft Montreal
Kiadó: Ubisoft
Forgalmazó: An-Tec
Megjelenés:
2008. október 24. PC
n/a: PS3, X360
Minimális rendszerigény: Pentium 4 3,2 GHz/Pentium D 2,66 GHz/Athlon 64 3500+, 1 GB RAM, Windows XP/Vista, GeForce 6800/Radeon X1650 vagy jobb, 256 MB memóriával és Shader Model 3 támogatással, DVD-ROM, 12 GB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
Playbahnosh 2008.01.05. 00:56 [482]
Na látod, ebben egyetértünk.:-|
padavan 2008.01.04. 23:41 [21647]
A macskák semmire való kis szarok.
strar 2008.01.04. 18:51 [77]
Jó neked. :) Nálam dx9 alatt, maxon, xp-n elég sok gond van vele, és benézve a játék hivatalos fórumára nem vagyok vele egyedül. Az ut3 gyorsabban lett játszható, remélem azért belehúznak a GoW-ral is.
wahammer82 2008.01.04. 17:51 [95]
Hááát, nem tudom! Én nyomtam és egyszer sem fagyott ki! Az elején volt 1x, hogy kipróbáltam 1440x900-ban DX10-ben Vista alatt, meg minden maxra állítva és akkor kidobott, de az már tényleg durván teszteltem.
Szerintem, ha rendesen be van állítva a gamma, meg van hozzá megfelelő vga driver, akkor nem lehet gond, de lehet csak én voltam ilyen szerencsés vele ;-)
Szerintem, ha rendesen be van állítva a gamma, meg van hozzá megfelelő vga driver, akkor nem lehet gond, de lehet csak én voltam ilyen szerencsés vele ;-)
strar 2008.01.04. 17:47 [77]
...és mennyivel bugosabb. Kifagy hibaüzenetekkel a legtöbb eredeti verzió is, vagy indokolatlanul beszaggat, kiadtak ugyan egy kb. 3 megás patch-ot a GoW--hoz, de az igazából csak arra volt jó, hogy látni lehessen: "Igen tudunk a problémárul, mindjárt elkezdünk dolgozni"... :)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
