Sikeres volt a Command & Conquer saga legifjabb tagjának, a Tiberium Warsnak a tavalyi debütálása, azóta pedig már a Tiberium révén egy FPS-t is várhat a nagyérdemű. Mégis, a C&C azért elsősorban a stratégiát jelenti a játékosok számára, és most nincs kizárva, hogy hamarosan egy új név, vagy rész várható a témában. Az EA Los Angeles menedzsere David Silverman ugyanis elszólta magát egy webtelevíziós interjún, s elmondása szerint cégük pár héten belül igen fontos bejelentést fog tenni - várhatóan egy új játékról. A találgatás persze már megindult, sokak szerint az új projekt a Red Alert 3 lesz, míg mások inkább a Generals 2-re voksolnak. Hamarosan kiderül...
Hamarosan C & C bejelentés?
Pár héten belül egy új projektről lebbentheti fel a fátylat az EA Los Angeles.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Barthezz 2008.02.06. 15:52 [54711]
"szívesen látnik C&C körökreosztott stratégiát."
Akkora bukás lenne, mint a föld. Tuti meglincselnák a rajongók az EA-t ;-)
Akkora bukás lenne, mint a föld. Tuti meglincselnák a rajongók az EA-t ;-)
georgee 2008.02.06. 12:32 [1990]
A Tiberium Sun a C and C 2. resze szoval abbol nem lesz 2. resz.
Rad Alert 3 az johet, de csak akkor ha visszanyulnak a elso resz vonalaihoz ahol pl. MIG-ek voltak a levegoben a tobbi valos egyseg mellett es nem hulye nevetseges leghajok...
Ezzel a T.Wars engin-el nagyon szepet lehetne alkotni Rad Alert 3 alatt. Jo egy honapja szedtem le ingyensen a RA1-et es ujra vittem az oroszokkal. Ket paja utan megszoktam a grafikat es egyszeruen nem lehetett otthagyni a jatekot pedig mar tobb mint 10 eves darab...Hihetetlen.:)
Rad Alert 3 az johet, de csak akkor ha visszanyulnak a elso resz vonalaihoz ahol pl. MIG-ek voltak a levegoben a tobbi valos egyseg mellett es nem hulye nevetseges leghajok...
Ezzel a T.Wars engin-el nagyon szepet lehetne alkotni Rad Alert 3 alatt. Jo egy honapja szedtem le ingyensen a RA1-et es ujra vittem az oroszokkal. Ket paja utan megszoktam a grafikat es egyszeruen nem lehetett otthagyni a jatekot pedig mar tobb mint 10 eves darab...Hihetetlen.:)
TurboX 2008.02.06. 12:07 [441]
Az EA nagyüzemi "látvány" RTS gyártósora már régóta nem hoz lázba. Egy RA3-at megnéznékkíváncsiságból, de ötletek híján annak sem látnám értelmét.
tomcsa4 2008.02.06. 11:48 [1340]
RTS-ben gondoltad az új koncepciót? Lehet ha előállnak valami új történettel, akkor nem lesz fogyasztható. Pl itt az Earth 2100 sorozat, vagy a Supreme Commander, amikek a története annyira jellegtelen, az egységei detto szvsz ofc! De persze előrukkolhatnak valami izgalmassal is, nem modom, hogy nem!
Ha új stílusban gondoltad, akkor én szívesen látnik C&C körökreosztott stratégiát.
Ha új stílusban gondoltad, akkor én szívesen látnik C&C körökreosztott stratégiát.
padavan 2008.02.06. 10:45 [21647]
Szerintem meg el kéne töprengeni egy merőben új koncepción a hártyás vékonyságú rókabőrök helyett.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]