28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Hamarosan C & C bejelentés?

Pár héten belül egy új projektről lebbentheti fel a fátylat az EA Los Angeles.

Írta: Retee 11 hozzászólás

Sikeres volt a Command & Conquer saga legifjabb tagjának, a Tiberium Warsnak a tavalyi debütálása, azóta pedig már a Tiberium révén egy FPS-t is várhat a nagyérdemű. Mégis, a C&C azért elsősorban a stratégiát jelenti a játékosok számára, és most nincs kizárva, hogy hamarosan egy új név, vagy rész várható a témában. Az EA Los Angeles menedzsere David Silverman ugyanis elszólta magát egy webtelevíziós interjún, s elmondása szerint cégük pár héten belül igen fontos bejelentést fog tenni - várhatóan egy új játékról. A találgatás persze már megindult, sokak szerint az új projekt a Red Alert 3 lesz, míg mások inkább a Generals 2-re voksolnak. Hamarosan kiderül...

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Barthezz
Barthezz [54711]
"szívesen látnik C&C körökreosztott stratégiát."

Akkora bukás lenne, mint a föld. Tuti meglincselnák a rajongók az EA-t ;-)
georgee
georgee [1990]
A Tiberium Sun a C and C 2. resze szoval abbol nem lesz 2. resz.
Rad Alert 3 az johet, de csak akkor ha visszanyulnak a elso resz vonalaihoz ahol pl. MIG-ek voltak a levegoben a tobbi valos egyseg mellett es nem hulye nevetseges leghajok...
Ezzel a T.Wars engin-el nagyon szepet lehetne alkotni Rad Alert 3 alatt. Jo egy honapja szedtem le ingyensen a RA1-et es ujra vittem az oroszokkal. Ket paja utan megszoktam a grafikat es egyszeruen nem lehetett otthagyni a jatekot pedig mar tobb mint 10 eves darab...Hihetetlen.:)
TurboX
TurboX [441]
Az EA nagyüzemi "látvány" RTS gyártósora már régóta nem hoz lázba. Egy RA3-at megnéznékkíváncsiságból, de ötletek híján annak sem látnám értelmét.
tomcsa4
tomcsa4 [1340]
RTS-ben gondoltad az új koncepciót? Lehet ha előállnak valami új történettel, akkor nem lesz fogyasztható. Pl itt az Earth 2100 sorozat, vagy a Supreme Commander, amikek a története annyira jellegtelen, az egységei detto szvsz ofc! De persze előrukkolhatnak valami izgalmassal is, nem modom, hogy nem!

Ha új stílusban gondoltad, akkor én szívesen látnik C&C körökreosztott stratégiát.
padavan
padavan [21647]
Szerintem meg el kéne töprengeni egy merőben új koncepción a hártyás vékonyságú rókabőrök helyett.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (11 db)