28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Aranyon a Dead Space

Véget ért a túlélő-horror fejlesztése.

Írta: Retee

Egy nagyobb projektet lefújt, egy másikat viszont biztosan kiad az Electronic Arts, hiszen ma bejelentette, hogy befejeződött a Dead Space fejlesztése. A távoli jövőben játszódó történetben a földiek természeti kincsek iránti vágya fő motivációjává vált a mélyűr felfedezésének. Hatalmas, magánszemélyek által birtokolt és üzemeltett bányászhajók, úgynevezett “bolygótörők” járják a planétákat, hogy kifinomult eszközökkel, városméretű sziklákat bányásszanak ki, melyekből különböző elemeket és nyersércet állítanak elő. Amikor a híres bolygótörővel, az USG Ishimurával megszakad a kapcsolat, Isaac Clarke rendszermérnököt küldik ki a probléma felderítésére. Miután feljut a hajó fedélzetére, Isaac rájön, hogy a személyzet egy ősi, ellenséges idegen fajt bolygatott fel mélyen a bolygó felszíne alatt, akik már fel is jutottak az űrhajóra, így emberünk kénytelen-kelletlen, de szembeszáll velük. A Dead Space október végén jelenik meg Playstation 3-ra, Xbox 360-ra, és persze PC-re is.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dead Space

Platform:

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés:
2008. október 31. PC
n/a: PS3, X360

Minimális rendszerigény: Pentium 4 2,8 GHz, 64 MB-os 3D kártya PixelShader 3.0 támogatással, 1 GB RAM (Vista esetén 2 GB), 8xDVD-ROM, 12,9 GB HDD

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!