Mindennapi Grand Theft Auto hírünket add meg nekünk... Tegnap már beszámoltunk róla, hogy az ATI kiadta új béta driverét a GTA IV-hez, mára viszont az NVIDIA is elkészült a 180.84 bétával, amely a 8-as, 9-es és a GTX2 széria tulajdonosainak örömhír (készül a 7-eshez is, ez nem jó hozzá), hiszen egyrészt rengeteg idegesítő hiba küszöbölhető ki vele, másrészt a cég ígérete szerint az fps szám is meg fog tőle emelkedni. Ha viszont valaki csökkenteni szeretné, és esetleg még nem vette észre, hogy a Motion Blur effekt nincs automatikusan bekapcsolva, az nyomja meg P gombot játék közben, s láss csodát.
Friss: A tapasztalatok szerint a béta driver jó lehet a 7-es szériához is, azonban (minden szériára vonatkozóan) más játékoknál teljesítmény-csökkenést okozhat. Csak saját felelősségre.
GTA IV - NVIDIA driverek
Letölthetők a GTA 4-hez készült béta driverek.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Grand Theft Auto IV
Platform:
Fejlesztő: Rockstar Games
Kiadó: Take 2 Interactive
Forgalmazó: Multimédia Holding
Megjelenés: 2008. december 3.
Minimális rendszerigény: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz/AMD Athlon X2 64 2,5 GHz, 1 GB RAM (Vista esetén 1,5 GB), DVD-ROM, 256 MB-os 3D kártya (GeForce 7900/Radeon X1900 vagy jobb), 16 GB HDD, XP SP3 vagy Vista SP1, internetkapcsolat
HOZZÁSZÓLÁSOK
Lemon75 2008.12.06. 17:14 [42]
Nekem legalábbis bejött. Kicsit én is csodálkoztam, de annál rosszabb már nem lehet úgysem mint előtte volt. Egyébként nekem Vista 32bit, SP1 rendszerre települt fel. Semmi trükk "setup" -ból indulva automatikusan települt a driver, pedig ha nem találnak kompatibilis hardvert az nVIDIA telepítői leállnak a telepítéssel.
Egy kép arról, hogy tényleg működik:
http://kepfeltoltes.hu/081206/_j_k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Egy kép arról, hogy tényleg működik:
http://kepfeltoltes.hu/081206/_j_k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Retee 2008.12.06. 17:07 [1560]
Hmm, ez érdekes, pedig NVIDIA közlése szerint arra külön készül, és ez 8-as, 9-es széria. Mindenesetre thx a beírást, megemlítem akkora hírben, hogy megérhet másnak is egy próbát.
Lemon75 2008.12.06. 17:04 [42]
Érdekes ugyanis nekem a 7600GT -hez is szépen feltelepítette magát és ezzel már látszanak a hiányzó textúrák!
gab0 2008.12.06. 15:37 [1]
Köszi nVidia!
Tényleg nőtt az fps (16ról 18ra...), de minden más program jelentősen lelassult nálam.
Tényleg nőtt az fps (16ról 18ra...), de minden más program jelentősen lelassult nálam.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
