28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

CrimeCraft - csak PC; képek, videó

Az első videó, és új képek az Unreal Engine 3 által hajtott MMO-ról.

Írta: Retee 4 hozzászólás

Még 2007-ben jelentette be a Vogster a CrimeCraft című MMO-t, amely azóta igen jelentős változásokon esett át. Az eddigi információk szerint a játéknál nagy hangsúlyt fektetnek a szociális viszonyok megteremtésére, így kapunk például egy Times Square-szerű utcát, illetve egy bevásárlásra és egyéb üzletekre tervezett "San Francisco"-t is. És persze rendelkezésre állnak azon helyszínek is, ahol a bandák kitombolhatják magukat, s új fegyvereiket egymáson próbálhatják ki. Az Unreal Engine 3 motor hajtotta fizika pedig elviekben az egyik legszebb MMO-vá varázsolhatja a CrimeCraftot – főleg, mert a fejlesztők a dizájnra is kielemt figyelmet fordítanak, így például a különböző megvehető ruhákat new-yorki divattervezők álmodták meg, valós márkák felhasználásával. Különböző harci módok, rengeteg saját cucc, magasabb tapasztalati szinten több opció és terület próbálja majd elcsábítani a többi online játékból a usereket, igaz itt elsősorban az akción és a tűzharcokon lesz a hangsúly – s a kezdeti politizálás, illetve pénzügyi vezetés úgy tűnik elveszett valahol. A fejlesztők ezzel párhuzamosan azt is elmondták, hogy bár alapvetően multiplatform fejlesztést álmodtak meg, ám már a korai szakaszban is több gondjuk volt az Xbox360-as verzióval, így a jelen állás szerint a játék inkább marad PC exkluzív.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft
  • CrimeCraft

HOZZÁSZÓLÁSOK

goldtiger
goldtiger [2]
Ha szeretnél többet tudni a játékról és magyarokkal is találkozni, akkor látogasd meg a CrimeCraft magyar nem hivatalos oldalát:
http://www.crimecraft.blog.hu
Szekuj
Szekuj [311]
Naná! Bővített GTA feeling... ráadásul MMO.:-O
Dranzi
Dranzi [375]
Szerintem egész jó.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)