28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

CrimeCraft - csak PC; képek, videó (Hírek)

goldtiger
#4 goldtiger [2]
Ha szeretnél többet tudni a játékról és magyarokkal is találkozni, akkor látogasd meg a CrimeCraft magyar nem hivatalos oldalát:
http://www.crimecraft.blog.hu

Válasz erre

Szekuj
#3 Szekuj [311]
Naná! Bővített GTA feeling... ráadásul MMO.

i5-6600k, GA-Z170-Gaming K3, 16 GB HyperX Predator @3000 MHz, Inno3D GTX 1070 iChill X3

Válasz erre

Dranzi
#2 Dranzi [375]
Szerintem egész jó.

"Aki átbasz, az basszon bét is"

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
CrimeCraft - csak PC; képek, videó (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat