28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Prince of Persia - nem lesz PC-re DLC

Csak konzolokra jön a kiegészítés.

Írta: Retee 12 hozzászólás

Pár napja számoltunk be róla, hogy kiegészítést kap a Prince of Persia, méghozzá az Epilogue című DLC-t. A február 26-án érkező digitális tartalom azonban úgy néz ki, hogy elkerüli a PC-s játékosokat, hisz a Ubisoft hivatalosan is megerősítette, csak konzolokra érkezik a Herceg és Elika történetének folytatása.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Prince of Persia (2008)

Platform:

Kiadó: Ubisoft

Forgalmazó: An-Tec

Megjelenés: 2008. december 12.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
"Nekem egyenesen sokkolóvolt a vége a játéknak..."

Szintúgy. Amikor a végén...
SPOILER
...hirtelen megállt a stáblista, azt hittem ennyi...elbaszták a végét. DE NEM!!!! Nagyon kemény volt, az egész stáblista alatt nem tudtam felállni.

És hozzád hasonlóan naggggyon mérges vagyok az Ubi-ra, pedig tavaly meg voltam velük elégedve, hiszen a herceg új kalandja mellett kaptunk egy Far Cry 2 is, amit szintén imádok. De ezzel...visszaestek a szememben.:-(
-T0ng-
-T0ng- [1675]
Nekem egyenesen sokkolóvolt a vége a játéknak...mikor megláttam a DLCt nagyon megörültem aztán meg nagyon elszomorodtam. Ha az Ubisoft meg akar szabadulni PCs táborától jól csinálja...Elösször hogy a Conviction nem biztos hogy jön PCre most meg ez hát...had ne mondjak semmit
asas01
asas01 [12269]
És minek vennél éretlen, savanyú, pici gyümölcsöket túlárazva, ha még DLC sem jár hozzá?
Netsu
Netsu [139]
Ha pénzre lesz szükséged,ígyis úgyis kimész a piacra ;-) Mellesleg nem hinném,hogy egybe felmarkolják az egész standot :D Ja és ami a fogdosást illeti..Mosatlanul gyümölcsöt amúgy sem szabad enni,tehát remélhetőleg a vevő is megmossa,mielőtt megeszi ;-)
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Ne magadból indúlj ki...köszi;-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (12 db)