Nem nagyon akartuk elhinni, pedig az E3-on a Valve kíméletlenül bejelentette, hogy készül a Left 4 Dead második része. Persze ez alapesetben örömhírként járhatta volna be a gamer közösséget, úgy azonban sokakban erős visszatetszést keltett, hogy az előző részért jó sokat fizetve egy "nem túl hosszú" (igazából két éjszaka alatt kijárható) játékot kaptak a pénzükért. Persze a Valve hamar megneszelte a lincselési szándékot, ezért siettében biztosított mindenkit arról, hogy az első epizód sem lesz elhanyagolva - ettől függetlenül a L4D 2 fejlesztését már senki sem állíthatja le. Az ősz végén érkező folytatást viszont még megmenthetik az új fegyverek, tárgyak és persze boss-szok, bár ami a négyfős ellenálló csapatot illeti, náluk maximum skincseréről beszélhetünk... Képek:
Left 4 Dead 2 - új képek
Néhány új kép a Valve zombijairól.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
További képek
Left 4 Dead 2
Kiadó: Valve
Forgalmazó: Electronic Arts
Minimális rendszerigény: 3 GHz-es processzor, 1 GB RAM (Vista esetén 2 GB), 128 MB-os videokártya, DVD-ROM, 7,6 GB HDD, internetkapcsolat
HOZZÁSZÓLÁSOK
Malin- 2009.07.24. 12:31 [2440]
Hát, a Valve azt mondta, teljes árú játék lesz, az "alap" is 12k volt, és a kiadó az EA most is. De talán vmi csoda folytán olcsóbb lesz pár ezressel..
otto2008 2009.07.24. 12:01 [24]
Jajj, de édi.:-D Ezekről mondjuk nem tudtam, igazad lehet akkor. Én videókat láttam róla, graika, zene, stb. tök ugyanaz mint az első rész+ meg ez a mit te mondasz=Kiegészítő. És mégse az. Elég fura lesz így jáccani vele. Amúgy ki mondta, hogy 12K lesz, lehet picit olcsóbban adják ki (vagyis remélem).
Malin- 2009.07.23. 20:55 [2440]
Hát azért kicsit több ez, mint "átskinnelés", van már 2 új SI-nk (Charger, Spitter), kampányfüggő zombik (Hazmat, Mud-Men), új pánik event, közelharci fegyverek stb. De egyébként egyetértek, kiegészítőként lenne igazán jó, 12k még mindig soknak tűnik ezért...
Amúgy itt egy kép a Spitterről. Brr, nem szívesen látnék egy ilyet az ágyam túlsó felében...:-D
Amúgy itt egy kép a Spitterről. Brr, nem szívesen látnék egy ilyet az ágyam túlsó felében...:-D
otto2008 2009.07.23. 20:36 [24]
Én 40 euróért szereztem be, és én is várom, de még mindig nem teccik hogy független lesz az első résztől, sztem kiegészítő lehetne inkább, mint a WoW-hoz a BC, meg az LK. Amúgy tuti jó játék lesz, pláne hogy tök ugyanaz mint az első, csak picit át van skinelve.
Skorpio90 2009.07.23. 17:00 [5530]
Amióta beszereztem az első részt 4000 Ft-ért, azóta már várom ezt is:-)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]






