A BioWare ma hivatalosan is bejelentette a Dragon Age 2-t, sikeres szerepjátékának a folytatását. A játék oldalán egyelőre igen kevés információ található meg, de az első trailert augusztus 17-re ígéri. A történetről csak annyit lehet tudni, hogy túléljük otthonunk pusztulását és túl kell élnünk a kegyetlen körülményeket és elég erőt gyűjteni a visszavágáshoz. A cselekmény sokkal nagyobb időtartamot fog most majd fel, így több ideje lesz, hogy egyes cselekedeteink komolyabb kihatással legyenek az eseményekre. Megváltozik a harcrendszer is, taktikusabb mégis akciódús lesz. A grafikai motor is komoly fejlődésen esik át, de még a rajzstílus is változik. Megjelenési időpont vagy konkrétumok a tartalomról a jövő zenéje.
Készül a Dragon Age 2
Hivatalosan is bejelentették a játékot.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Dragon Age II
Platform:
Fejlesztő: BioWare
Kiadó: Electronic Arts
Megjelenés:
2011. március PC
n/a: PS3, X360
HOZZÁSZÓLÁSOK
Balanses 2010.07.08. 22:30 [2136]
Én is bírtam a sok párbeszédet a játékban. Szarnak nyavalyognak, játszanak mással ha nem bírják a párbeszédeket. Ha több nem is lesz a második részben, kevesebb semmiképpen se legyen:-D De azért a több mégiscsak jobb:-P
Madrac 2010.07.08. 22:17 [4264]
Tettem ki egy uj hirt, mely direkt a karakter valtozasairol szol.
Juraviel.Ihuan.Bedvin 2010.07.08. 22:04 [5183]
Amúgy meg remélem, hogy nem csökken a párbeszédek mennyisége. Szerintem tökéletes volt, sőt, akár még többet is elviseltem volna. Én szeretek beszélgetni. Nem játszottam még a küldetést lemezzel, de több helyütt írták, hogy a játékosokra hallgatva, csökkent a párbeszédek mennyisége, mert sokallták. Én vagyok ilyen mazochista, hogy szeretek sokat beszélgetni az RPG-kben. :D
Juraviel.Ihuan.Bedvin 2010.07.08. 21:56 [5183]
Ne legyünk kisstílűek, minimum 300 órát. :D Egy csomó előtörténettel. :D
Azért remélem nem megy a taktika rovására az akció. Nekem nem volt gond a harcrendszerrel. Jó, az elején nem volt könnyű, de aztán belerázódtam, és Morrigan-Wynne párossal a háttérben később már nem akadt ellenfelem. :D A négy elemi erőt kettő-kettő arányban elosztva az "enyhén" feminin orvgyilkos néhány másodperc alatt elhullott, miután elárult a szemétje - pedig még pagonylf kesztyűt is adtam neki, mert emlékeztem, hogy az anyjának volt hasonló. :(
Azért remélem nem megy a taktika rovására az akció. Nekem nem volt gond a harcrendszerrel. Jó, az elején nem volt könnyű, de aztán belerázódtam, és Morrigan-Wynne párossal a háttérben később már nem akadt ellenfelem. :D A négy elemi erőt kettő-kettő arányban elosztva az "enyhén" feminin orvgyilkos néhány másodperc alatt elhullott, miután elárult a szemétje - pedig még pagonylf kesztyűt is adtam neki, mert emlékeztem, hogy az anyjának volt hasonló. :(
balays82 2010.07.08. 21:42 [14276]
Hosszabb?!:-O Az első részbe is simán bele lehetett tenni 100 órát, de még akkor sem biztos, hogy a legutolsó mellékküldetést is sikerült teljesíteni. Én bőven elégedett lennék, ha csak az első rész szintjét hoznák (fogják is), persze az sem baj, ha csak 200 óra alatt lehet majd végigvinni, az unalom veszélye valószínűleg nem fog fenyegetni akkor sem. :-)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
