Éjfélkor jelent meg az új Call of Duty epizód, a Black Ops, ám a fórumokon sokak számoltak be hibákról, s ezekről láthatóan már az Activision is tud. A cég menedzsere ugyanis blogján arról írt, hogy mi a teendő hiba esetén, egyúttal pedig arra kérte a játékosokat, hogy a hibákat civilizált módon tudassák velük, ne sértegetve, különben nem tudnak segíteni.
A menedzser szerint egyelőre két fajta problémára figyeltek fel, az egyik esetén nem sikerül a Steamről letölteni a programot, esetleg csak hibásan (pl. hiányzik a kézikönyv), a másik típus pedig a játékon, illetve az online módon belül adódik. Első lépésben mindkét esetben az erre a célra létrehozott FAQ-ot érdemes átolvasni, majd a továbbra is fennálló problémák esetén vagy kapcsolatba lépni az ügyfélszolgálattal, vagy írni a hivatalos CoD fórumra.
Call of Duty: Black Ops - hibák esetén
Sokaknak akadt problémája az éjfélkor megjelenő Black Ops kapcsán - az Activison türelmet kér.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Call of Duty: Black Ops
Platform:
Fejlesztő: Treyarch
Kiadó: Activision
Megjelenés:
2010. november 9. PC
n/a: PS3, X360, Wii
Minimális rendszerigény: Intel Core 2 Duo E6600/AMD Phenon X3 8750 vagy jobb processzor, 2 GB RAM, Shader 3.0 támogatású videokártya 256 MB memóriával (GeForce 8600GT/Radeon X1950 Pro vagy jobb), 12 GB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
Tibcsi7402 2011.04.08. 09:27 [1]
Szia(sztok)! Az a gondom, hogy a gamepad funkció nem müködik a COD7 játékomban. Csatlakoztatva van a Genius MaxFire Grandias 12v Gamepadom. Játékvezérlőben a Pc-n müködik, de a Black Ops-ban nem. Van ötlete valakinek, hogy mi lehet a baja? Segitséget előre is nagyon köszönöm!! üdv. Tibcsi
EndyG666 2010.12.05. 15:24 [2]
Cs!Midenki!
Am meg van a BO erredetiben és steamen gépigényem jo és meg van a steam update amiben volt a BO patch. És kevésbé laggol már de még mindig és nem tom miért és zavaro hgy laggol.
Ha valakinek van ötlette vagy valaki magának megoldota a problémát,vagy valaki tudja a megoldást irjon kérem!
Köszönöm:EndyG666 :-D
Am meg van a BO erredetiben és steamen gépigényem jo és meg van a steam update amiben volt a BO patch. És kevésbé laggol már de még mindig és nem tom miért és zavaro hgy laggol.
Ha valakinek van ötlette vagy valaki magának megoldota a problémát,vagy valaki tudja a megoldást irjon kérem!
Köszönöm:EndyG666 :-D
Kanduhrka 2010.11.19. 01:00 [9380]
Megint nem áll fel a faszod?
.:[Kain]:. 2010.11.18. 23:24 [11704]
kemény vagy.
ufodani 2010.11.18. 17:14 [17764]
Ez igaz, úgy hogy elnézést h ide szemetelek.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
