28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)

Tibcsi7402
#37 Tibcsi7402 [1]
Szia(sztok)! Az a gondom, hogy a gamepad funkció nem müködik a COD7 játékomban. Csatlakoztatva van a Genius MaxFire Grandias 12v Gamepadom. Játékvezérlőben a Pc-n müködik, de a Black Ops-ban nem. Van ötlete valakinek, hogy mi lehet a baja? Segitséget előre is nagyon köszönöm!! üdv. Tibcsi

Válasz erre

EndyG666
#36 EndyG666 [2]
Cs!Midenki!
Am meg van a BO erredetiben és steamen gépigényem jo és meg van a steam update amiben volt a BO patch. És kevésbé laggol már de még mindig és nem tom miért és zavaro hgy laggol.
Ha valakinek van ötlette vagy valaki magának megoldota a problémát,vagy valaki tudja a megoldást irjon kérem!


Köszönöm:EndyG666

Na ki a kutya fasza gyerek?

Válasz erre

Kanduhrka
#35 Kanduhrka [9380]
Megint nem áll fel a faszod?

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2010.11.18. 23:24
.:[Kain]:.
#34 .:[Kain]:. [11704]
kemény vagy.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.11.14. 10:11
ufodani
#33 ufodani [17764]
Ez igaz, úgy hogy elnézést h ide szemetelek.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.18. 17:02
Madrac
#32 Madrac [4264]
Ez a Steamhez volt nem a BOhoz.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.11.18. 15:58
ufodani
#31 ufodani [17764]
Újabb javcsomag

Steam client update released
Client Update - Valve
A Steam client update is now available. To apply the update, click the File menu inside of Steam and then select "Check for Steam Client Updates...". The specific changes include:

Steam
Fixed Steam Cloud showing as endlessly syncing for some games
Fixed a case where Steamworks matchmaking could lose some keys set in the lobby, when running against the new matchmaking server
Fixed an issue where some windows could appear briefly before they were ready to be shown
Fixed game download stalling for some users when downloading games with DLC
Windows: Fixed Steam client update stalling for some users with HSDPA modems
Windows: Fixed compatibility for in-game overlay and games calling GetRawInputBuffer
Windows: Improved performance of .dmp file writing on client asserts/crashes
OSX: Improved retail game install to minimize amount of game data that needs to be downloaded after initial install
OSX: Fixed badge count listed as ‘1’ after auto-joining a server using the server browser.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

EnforcerHUN
#30 EnforcerHUN [914]
Eredeti van, és frissítés után már csak a szervertől és a többiektől függ hogy van-e lagg

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.11.14. 10:11
Rigida
#29 Rigida [544]
nekem egy driver frissítés segített

A dyslexic man walks into a bra.

Válasz erre

ufodani
#28 ufodani [17764]
Még dolgoznak a további javításokon.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Kanduhrka
#27 Kanduhrka [9380]
Van skidrow update és már nem szaggat.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: EnforcerHUN 2010.11.12. 17:15
Facebukfan
#26 Facebukfan [1]
Olyan problémám van hogy mikor belépnék a játékba kiírva hogy
DirectX Error DirectX encountered an unrecoverable error. Check the readme for possible solutions.
Ami érdekes mert hiába rakom föl azt ami volt a codhoz a cd-n ugyan ezt írja ki. Valakinek ötlet?

Válasz erre

EnforcerHUN
#25 EnforcerHUN [914]
És lám maradt olyan amilyen volt kösz a tippet.

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.11.12. 14:13
Dirttwo
#24 Dirttwo [1022]
patch hiánya esetén:

elindítod a game-t, főmenünél(ahol ugye vannak az opciók a vallatószobába)nyomsz egy ctrl-alt-delete-t, feladatkezelő, és a black ops.exe-nek a folyamatokban alacsonyra állítod a prioritását.Nyugtázod, eztán vissza a játékba és lám, fullon se akad sehol

juventushungary.hu

Válasz erre

Madrac
#23 Madrac [4264]
Baromi szar a programozasa, nem hasznalja ki a GPUt szinte semennyire.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: david139 2010.11.12. 02:16
david139
#22 david139 [18716]
800x600 felbontás, minden minimumon: 45 FPS
1600x900 felbontás, minden maximumon: 38 FPS

Érdekes.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

david139
#21 david139 [18716]
Te bajod, az MW és az MW2 single playerek is iszonyat jók, és remélem ez is az lesz

FPS-t csak America's Armyt multiztam, meg mikor kicsi voltam, akkor MOHAA-t

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.12. 01:57
Madrac
#20 Madrac [4264]
Singleplayerbol en csak a szoveges kalandjatekot es a DoAt neztem meg.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: david139 2010.11.12. 01:29
david139
#19 david139 [18716]
Hát lehet, én 30 fps-sel is jól haladok hardened fokozaton
Ez mégis csak egy laptop.
Amúgy kisebb grafikán se több az fps, szóval ha akarnék se tudnék ezen nagyon módosítani, max ha levenném a felbontást.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.12. 01:23
Madrac
#18 Madrac [4264]
30 fps keves egy akciojatekhoz. Es pl nalam 40-60 fps es ezzel a latvannyal kene hogy legyen vagy 150...

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: david139 2010.11.11. 23:57
ufodani
#17 ufodani [17764]
HEURÉKA! Steam fórumot nyálazva többen karc, h töröljük az Advanced System Care történetet. Pár naponta én is turbóztatom szal +van. Nos fullra radír és lőn csoda, bé tudok lépni erre a retkes steamre

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.11. 22:59
david139
#16 david139 [18716]
Nálam egész jól fut maxon (30 fps körül), az egyetlen hiba eddig, hogy alttab vagy settings után sárgán elkezd villogni a képernyő egy ideig.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Madrac
#15 Madrac [4264]
Megnezem, de ha hazudsz akkor lelolek ingame 1x.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Wotan 2010.11.11. 23:22
Wotan
#14 Wotan [1219]
ebben a pillanatban jött a patch, most már teljesen szépen fut maxon, semmi akadás, szaggatás, se multiban, se singleben, királyság

"Mortui solum finem belli viderunt"

Válasz erre

ufodani
#13 ufodani [17764]
Ja oks. Lényeg a lényeg, h a törlés után sem tudok felmászni.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.11. 22:59
Madrac
#12 Madrac [4264]
Vissza is kell jonnie, az tarolja a belepesi adatokat meg a tobbit, neha rosszul, olyankor kell torolni.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.11.11. 22:53
ufodani
#11 ufodani [17764]
Sajnos ez .blob erőszakon végzett, ugyanis reprodukálja magát. Tehát nem jött össze.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.11. 00:50
Corvus5
#10 Corvus5 [2011]
magamhoz nyúlok

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.11.11. 17:14
ufodani
#9 ufodani [17764]
Igen, éjszaka ezt babráltam. Átírtam clientregistryOld.blob -ra, majd szépen a korábbi steam töltő kis tégla jött be, mely után feldobta a bejelablakot, oksa mondom helyben vagyunk. De amint bejkeztem, nem dobott a "helyemre", hanem a már itt fikázott frissítést kaptam majd ugyanaz a szitu mint lejjebb . De ahogy magamhoz érek -szóval haza- megpróba, a kihajítást.
És köszi

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2010.11.11. 00:50
Madrac
#8 Madrac [4264]
Az ilyen hibakat orvosolja altalaban a clientregistry.blob torlese a steam mappajabol.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.11.10. 19:38
Corvus5
#7 Corvus5 [2011]
Így igaz.

Egyébként sem értem, h mit képzelnek ezek? Ha veszel vmit a boltban például vajat és már lejárt 2 hónapja, vagy veszel egy vadi új autót és 1 hónap alatt 15x viszed szervízbe, akkor visszamégy és úgy vágod pofán az eladót/üzletvezetőt, h kiköpje 2 fogát, vagy legalábbis visszapereled a vételárat.
Miben lenne más egy PC játék? Igen is megérdemlik még az anyázást is ezek a mocskok, mert egy játékot, mint terméket nem selejtként, hanem készen kell kiadni. A patchelés a minimum, ami mellett talán elnézik a vevők 50 bocsánatkérés után, h kezdetben szart kaptak, de azt tuti nem, h alapból erre építik a játékot.

Válasz erre

Előzmény: sheldon_c00per 2010.11.10. 22:44
sheldon_c00per
#6 sheldon_c00per [41]
szegyen, amit ezek muvelnek, komolyan mondom. surgetik a fejlesztoket a dagadt kotick meg sztarvendegei, hogy haladjatok mar mert karacsonyra nem tudom megvenni a dagadt kislanyomnak a legujabb BMW-t ( vagy mi a meno most amcsiban? ) ... doljon a cash, az a lenyeg, menken a boltba a felkesz jatek kit erdekel, a neve ugyis eladja hiszen tomegek hiszteriaznak erte minden evben.

aztan meg van pofajuk activision-eknak arra kerni a felboszult felhasznalokat akik egy bugos szart kapnak (steamen) 15ezer forintert, hogy KULTURALTAN panaszkodjanak.

szegenykeknek rosszul esik, hogy becsmerlik a szart amit kiadnak. biztos rossz erzes lehet, hogy amit 1 eve fejlesztenek es ugy gondolnak h tok zsilett ( mert ugye mostmar lehet hellokitty matricat ragasztani a fegyverekre! eljen! ) az kiderul, hogy megsem annyira jo.

bruhuhu... legkozelebb ugy adjatok ki a jatekotokat, hogy az ne legyen tele bena hibakkal ( meg mondjuk grafikailag is fejlodhetnetek, mert szerintem pofatlansag hatarat surolja, hogy a modern warfare 1 is mar igy nezett ki mint ez most! ) es akkor nem lesz anyazas...

elore is koszonjuk, kedves activision meg benga treyarch.

trollolollo

Válasz erre

blackopska
#5 blackopska [1]
Nekem olyan problémám van hogy ugye fölraktam a játékot fölinstalálta egyből de mikor elindítom a játékot nem történik semmi csak sötét képernyő és ugye a kis homokóra(kurzor). Megnéztem a gépigényt meg hogy nekem mik vannak és minden stimmel. Nem hiszem hogy ehhez annyival jobb videókártya kéne az MW2nél mert az meg simán megy full grafon. Vártam fél órát akkor meguntam és kiléptem. Volt driver frissítés, fölraktam a directxet is ami volt a játékhoz. Valaki aki tudja hogy ilyenkor mit kell csinálni az szóljon.

Válasz erre

ufodani
#4 ufodani [17764]
Na szóval. Lemez megsimogatva betesz. Fel is hajintja a szokásos ablakot:katt az installra majd Steam kliens frissítés történik fél percben. És ezzel be is halt az egész történet olyannyira h a "szokásos" steames játékaimat sem tudom betölteni mivel nem hajlandó csatlakozni ( lentebb a fotó ). Most akkor mi a rákos borzasztó van?
Kicselezve máshonnan felmegyek a steamre, felhasználónév jelszó minden, és be tudok lépni. Mondjuk ezt csak kiváncsiságból, de összejön. Viszont az asztalról a parancsikonról nem indul a steam. A frissesség fél egészség? Na nekem a másik fele jutott.
Vki tud sögíteni v legyek türelemmel hátha javítás jön? Ugye türelmet kérnek tőlünk ami utalhat egy javításra.
Esetleg steamet kikerülve lemez felpak?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

ufodani
#3 ufodani [17764]
Nálam is gáz van, most vettem fél órája. Ezt dobja a "telepítés" legelején, vagyis a steammel van neki gáza

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

RUSSIANBOY
#2 RUSSIANBOY [330]
Civilizált modon?


Én bár még nem probáltam de bocs....nem szokták tesztelni a játékokat mielőtt kiadják?
Most kiadták ezt az uj részt.Megannyi játékos számol be hibákrol.
Ez rossz pont lehet mind az image-nak mind az eladási adatoknak.
Oda kéne figyelni inkább csusztatni még 1-2 hónapot hogy hiba nélkül jelenhessen meg.Persze hibák igyis előfordulnak a játékokban ha nem az elején akkor később vagy szinte sose de ha már a kezdetekkor ugy indul mint a metrókocsik amik megvételük után el sem indulhatnak akkor ez nem tesz jót sem ez eladási adatoknak sem az image-nek és főleg a célzott játékostársadalomnak.

Érthető a játékosok álláspontja.

Miután megvennék én is tizenakárhányezerért egy játékot elvárnám hogyha már ennyit kicsengettem érte - mivel nem mindenki engedhet meg magának ilyen nagy összeget persze kinek mi - hogy ne legyen benne hiba főleg nem az elején mikor elkezdenék játszani ismerkedni a játékkal.

Szoval a felháborodás és egyéb esetleg obszcén szavak nem odaillő használatát igenis megtudom érteni.

A steam meg eleve egy nagy szar.Anno megvettem a HL2:Episode One-t erre azt is Steamről tölti le.Akkor mi a francnak vettem meg a játékot?És ha nem lenne netem ezekszerint nem is tudnék vele játszani mivel ugye onnan szedi le a játékot.Eleve ez a szar rendszer nem ér semmit.Ha a kalozkodás miatt hozták létre azzal se értek semmit.Ugyanugy - ha jol tudom - létezik No Steam változat is ebből a játékbol ami persze tört verzio.Szoval ha akarják ugyis mindig meg tudják oldani / ki tudják iktatni.

Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat