Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)
Am meg van a BO erredetiben és steamen gépigényem jo és meg van a steam update amiben volt a BO patch. És kevésbé laggol már de még mindig és nem tom miért és zavaro hgy laggol.
Ha valakinek van ötlette vagy valaki magának megoldota a problémát,vagy valaki tudja a megoldást irjon kérem!
Köszönöm:EndyG666

Na ki a kutya fasza gyerek?
horrorgeeks.blogspot.com
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Quoth the raven, `Nevermore.'
Steam client update released
Client Update - Valve
A Steam client update is now available. To apply the update, click the File menu inside of Steam and then select "Check for Steam Client Updates...". The specific changes include:
Steam
Fixed Steam Cloud showing as endlessly syncing for some games
Fixed a case where Steamworks matchmaking could lose some keys set in the lobby, when running against the new matchmaking server
Fixed an issue where some windows could appear briefly before they were ready to be shown
Fixed game download stalling for some users when downloading games with DLC
Windows: Fixed Steam client update stalling for some users with HSDPA modems
Windows: Fixed compatibility for in-game overlay and games calling GetRawInputBuffer
Windows: Improved performance of .dmp file writing on client asserts/crashes
OSX: Improved retail game install to minimize amount of game data that needs to be downloaded after initial install
OSX: Fixed badge count listed as 1 after auto-joining a server using the server browser.
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)
A dyslexic man walks into a bra.
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
horrorgeeks.blogspot.com
DirectX Error DirectX encountered an unrecoverable error. Check the readme for possible solutions.
Ami érdekes mert hiába rakom föl azt ami volt a codhoz a cd-n ugyan ezt írja ki. Valakinek ötlet?
(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)
elindítod a game-t, főmenünél(ahol ugye vannak az opciók a vallatószobába)nyomsz egy ctrl-alt-delete-t, feladatkezelő, és a black ops.exe-nek a folyamatokban alacsonyra állítod a prioritását.Nyugtázod, eztán vissza a játékba és lám, fullon se akad sehol
juventushungary.hu
Quoth the raven, `Nevermore.'
1600x900 felbontás, minden maximumon: 38 FPS
Érdekes.
I wish I could have known about the view from halfway down
FPS-t csak America's Armyt multiztam, meg mikor kicsi voltam, akkor MOHAA-t

I wish I could have known about the view from halfway down

Quoth the raven, `Nevermore.'
Ez mégis csak egy laptop.
Amúgy kisebb grafikán se több az fps, szóval ha akarnék se tudnék ezen nagyon módosítani, max ha levenném a felbontást.
I wish I could have known about the view from halfway down
Quoth the raven, `Nevermore.'

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
I wish I could have known about the view from halfway down

Quoth the raven, `Nevermore.'
"Mortui solum finem belli viderunt"
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Quoth the raven, `Nevermore.'

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

. De ahogy magamhoz érek -szóval haza- megpróba, a kihajítást.
És köszi

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Quoth the raven, `Nevermore.'
Egyébként sem értem, h mit képzelnek ezek? Ha veszel vmit a boltban például vajat és már lejárt 2 hónapja, vagy veszel egy vadi új autót és 1 hónap alatt 15x viszed szervízbe, akkor visszamégy és úgy vágod pofán az eladót/üzletvezetőt, h kiköpje 2 fogát, vagy legalábbis visszapereled a vételárat.
Miben lenne más egy PC játék? Igen is megérdemlik még az anyázást is ezek a mocskok, mert egy játékot, mint terméket nem selejtként, hanem készen kell kiadni. A patchelés a minimum, ami mellett talán elnézik a vevők 50 bocsánatkérés után, h kezdetben szart kaptak, de azt tuti nem, h alapból erre építik a játékot.
aztan meg van pofajuk activision-eknak arra kerni a felboszult felhasznalokat akik egy bugos szart kapnak (steamen) 15ezer forintert, hogy KULTURALTAN panaszkodjanak.
szegenykeknek rosszul esik, hogy becsmerlik a szart amit kiadnak. biztos rossz erzes lehet, hogy amit 1 eve fejlesztenek es ugy gondolnak h tok zsilett ( mert ugye mostmar lehet hellokitty matricat ragasztani a fegyverekre! eljen! ) az kiderul, hogy megsem annyira jo.
bruhuhu... legkozelebb ugy adjatok ki a jatekotokat, hogy az ne legyen tele bena hibakkal ( meg mondjuk grafikailag is fejlodhetnetek, mert szerintem pofatlansag hatarat surolja, hogy a modern warfare 1 is mar igy nezett ki mint ez most! ) es akkor nem lesz anyazas...
elore is koszonjuk, kedves activision meg benga treyarch.
trollolollo


Kicselezve máshonnan felmegyek a steamre, felhasználónév jelszó minden, és be tudok lépni. Mondjuk ezt csak kiváncsiságból, de összejön. Viszont az asztalról a parancsikonról nem indul a steam. A frissesség fél egészség? Na nekem a másik fele jutott.
Vki tud sögíteni v legyek türelemmel hátha javítás jön? Ugye türelmet kérnek tőlünk ami utalhat egy javításra.
Esetleg steamet kikerülve lemez felpak?
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)


Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Én bár még nem probáltam de bocs....nem szokták tesztelni a játékokat mielőtt kiadják?
Most kiadták ezt az uj részt.Megannyi játékos számol be hibákrol.
Ez rossz pont lehet mind az image-nak mind az eladási adatoknak.
Oda kéne figyelni inkább csusztatni még 1-2 hónapot hogy hiba nélkül jelenhessen meg.Persze hibák igyis előfordulnak a játékokban ha nem az elején akkor később vagy szinte sose de ha már a kezdetekkor ugy indul mint a metrókocsik amik megvételük után el sem indulhatnak akkor ez nem tesz jót sem ez eladási adatoknak sem az image-nek és főleg a célzott játékostársadalomnak.
Érthető a játékosok álláspontja.
Miután megvennék én is tizenakárhányezerért egy játékot elvárnám hogyha már ennyit kicsengettem érte - mivel nem mindenki engedhet meg magának ilyen nagy összeget persze kinek mi - hogy ne legyen benne hiba főleg nem az elején mikor elkezdenék játszani ismerkedni a játékkal.
Szoval a felháborodás és egyéb esetleg obszcén szavak nem odaillő használatát igenis megtudom érteni.
A steam meg eleve egy nagy szar.Anno megvettem a HL2:Episode One-t erre azt is Steamről tölti le.Akkor mi a francnak vettem meg a játékot?És ha nem lenne netem ezekszerint nem is tudnék vele játszani mivel ugye onnan szedi le a játékot.Eleve ez a szar rendszer nem ér semmit.Ha a kalozkodás miatt hozták létre azzal se értek semmit.Ugyanugy - ha jol tudom - létezik No Steam változat is ebből a játékbol ami persze tört verzio.Szoval ha akarják ugyis mindig meg tudják oldani / ki tudják iktatni.
Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.
Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
