A DICE a Late Night with Jimmy Fallon műsorban mutatta be a készülő Battlefield 3-t, egészen pontosan annak PlayStation 3-as változatát. Az élő demonstráció során érdekes részleteket meséltek a játékról, a videó alant tekinthető meg. Ám nem sokkal a bemutató után máris megjelentek az első elégedetlenkedő játékosok, akik azt kifogásolták, hogy a bemutató alapján a játék PS3-as verziójának színvonala elmarad a korábban látottakhoz képest, melyek a PC-s változatról készültek. A fejlesztő DICE részéről Johan Andersson reagált az őket ért vádakra:
"Miért gondolta bárki is, hogy a konzolos változat ugyanúgy fog kinézni mint a számítógépes verzió? Ha így lenne, az komoly gond lenne a PC-s játékra nézve."
Érdekes hozzáállás, amin az sem javít sokat, hogy a látottak állítólag csak a pre-alpha állapotot tükrözik, hiszen korábban a PC-s bemutató során is ez volt a helyzet. Ezzel aligha győzik meg a PS3 játékosokat.
Bemutatták a Battlefield 3 konzolos változatát
A játékosok erősen kritizálták a PS3-as változatot, a DICE reagált.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Battlefield 3
Platform:
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE
Kiadó: Electronic Arts
Megjelenés: 2011. október 28.
HOZZÁSZÓLÁSOK
Madrac 2011.06.20. 14:55 [4264]
Csak par aprosag a kozben egeszen offra ment beszelgeteshez. A legnagyobb kalozkodas PSP-n van. Aztan Xbox360 es PC. Sokaig nem volt semmi se PS3-ra, de a jailbreak ota itt is megjelent, igaz a tobbi platformhoz kepest elenyeszo meg, de egyre no. A Wii is egy kalozparadicsom persze.
A konzolok messze nem olyan gyengek, mint az atlag PC-s gondolja. A grafikai resznel sokkal komolyabb limitaciot jelent, hogy mind2 konzolban csak 256MB grafikai memoria van es 256MB a tobbi dologra. Tehat egy atlag PC-ben is legalabb 4x annyi van, igaz a Windows itt nem eszi meg jo reszet.
A Mortallal kapcsolatban inkabb az a furcsa, hogy milyen sokaig volt PC-re is. A stilusban semmilyen mas jatek nem jelent meg ennyi resszel. Sot az elso Mortal meg Amigara is kaphato volt.
Hogy kicsit az eredeti temahoz is hozzaszoljak, a konzolos BF3 szerintem epp a memoriahianynak esik aldozatul. Arra meg szamitasi kapacitas lenne, hogy megjelenisek a latvany vagy reszet, lehet hogy mindet, de nincs hova tenni az adatot. Tehat mennek ossze a texturak, fogynak a targyak es ez a vege. Biztos vagyok ellenben benne, hogy meg komoly fejlodese lesz, ahogy haladnak az optimalizacioval, de sose eri el a PC-s valtozat szintjet.
A konzolok messze nem olyan gyengek, mint az atlag PC-s gondolja. A grafikai resznel sokkal komolyabb limitaciot jelent, hogy mind2 konzolban csak 256MB grafikai memoria van es 256MB a tobbi dologra. Tehat egy atlag PC-ben is legalabb 4x annyi van, igaz a Windows itt nem eszi meg jo reszet.
A Mortallal kapcsolatban inkabb az a furcsa, hogy milyen sokaig volt PC-re is. A stilusban semmilyen mas jatek nem jelent meg ennyi resszel. Sot az elso Mortal meg Amigara is kaphato volt.
Hogy kicsit az eredeti temahoz is hozzaszoljak, a konzolos BF3 szerintem epp a memoriahianynak esik aldozatul. Arra meg szamitasi kapacitas lenne, hogy megjelenisek a latvany vagy reszet, lehet hogy mindet, de nincs hova tenni az adatot. Tehat mennek ossze a texturak, fogynak a targyak es ez a vege. Biztos vagyok ellenben benne, hogy meg komoly fejlodese lesz, ahogy haladnak az optimalizacioval, de sose eri el a PC-s valtozat szintjet.
balays82 2011.06.20. 12:43 [14276]
Egészen pontosan 1998 óta (MK 4) egyetlen nyomorult Mortal Kombat sem jelent meg PC-re, pedig azóta volt öt újabb rész.
razak 2011.06.20. 12:41 [2210]
Jaja, természetesen így értettem.:)
GeryG 2011.06.20. 12:39 [2379]
Nem akarok beleszólni a vitába, csak egy kérdés:
Mortalból tényleg minden rész megjelent PC-re? Az első négy igen, de azóta konkrétan egy darab sem?! :,-( Igaz, ezek közül kb tényleg csak a mostani rész említésre méltó, de az tényleg NAGYON! :)
Mortalból tényleg minden rész megjelent PC-re? Az első négy igen, de azóta konkrétan egy darab sem?! :,-( Igaz, ezek közül kb tényleg csak a mostani rész említésre méltó, de az tényleg NAGYON! :)
rootshaper 2011.06.20. 12:34 [1614]
"Az lenne a jó, ha szinte minden megjelenne ide is oda is, és nem kéne háborúban lenni egymással" - de egymástól függetlenül! mert nemár, hogy a durva PC-s hardvereken egy 5 éves hardverre írt játékkal kelljen nyomulni. ezen van a hangsúly és ezért hőbörögnek most a PS-esek alaptalanul.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
