28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Elindult a Prime World nyílt bétája

Több, csupán egy-egy hétvégére szóló próbalehetőség után végre elindult a játék folyamatos tesztüzeme.

Írta: Fade

Vége a várakozásnak, mostantól bárki bármikor kipróbálhatja a Nival Entertainment MMO elemekkel tűzdelt MOBA játékát. A Prime World világában nyolc játékmód vár minket jelenleg, amelyben bizonyíthatjuk rátermettségünket. A kooperatív PvE verziótól kezdve egészen az PvPvE módig elég széles skálán válogathatunk, így esélyes, hogy mindenki megtalálja a magának valót. Az oroszországi béta indulása óta már több mint kétmillió játékossal büszkélkedhet. Ha kipróbálnátok miről van szó, elég ellátogatni a játék hivatalos oldalára, ahol a klienst is letölthetitek.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!