28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Új célokat tűztek ki a Divinity: Original Sin 2 gyűjtésén

Lassan az eredeti cél háromszorosánál jár a kampány.

Írta: GeryG

500 000 dollár. Ennyit szeretett volna kapni a Larian Studios, hogy elkészítse a Divinity: Original Sin 2-t. Alig rajtolt el a Kickstarter kampány, ez az összeg máris – csupán néhány óra leforgása alatt – össze is jött. A játékosok adományozó kedve az óta sem lankadt, szűk egy héttel ezelőtt már az 1 milliós határt is átlépte az összegyűlt pénz, most pedig már közel 1,4 milliónál járnak. A kampányból még 18 nap hátra van, szóval a rajongók még bőven beszállhatnak a közösbe, hogy újabb és újabb extra tartalmakat oldjanak fel. A fejlesztők a nagy érdeklődésre való tekintettel újabb elérendő célokat tűztek ki egészen 2 millió dollárig. A megfelelő pénzmag esetén akár hivatalos mod-támogatás is kerülhet a játékba, a szereplők között szerelem szövődhet, vagy épp rivalizálás törhet ki. 2 millió esetén elkészül a Game Master mód, amely a mellette található szerepjátékos dobókocka alapján valami igazán hardcore extrának tűnik. Szóval a lehetőség továbbra is adott, hogy a játékosok pénzük bedobásával a lehető legtöbbet hozzák ki a projektből.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Divinity: Original Sin II

Platform:

Fejlesztő: Larian Studios

Kiadó: Larian Studios

Megjelenés:
2017. szeptember 14. PC
n/a: PS4, X1, Switch

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!