Még épp, hogy belefértek a határidőbe a Divinity: Original Sin II rajongói, akik alig néhány órával a Kickstarter kampány vége előtt összehozták a 2 millió dollárt. Ezzel további célkitűzéseket értek el: a játék támogatni fogja a különféle modokat, komoly szerelmi szál kerül bele, valamint elérhetővé vált a Game Master mód is. A kampányból már csak egy-két óra van hátra, így az eredményt akár véglegesnek is tekinthetjük. Innentől tehát minden a Larian Studios csapatán múlik, akiknek így a kitűzött összeg négyszerese áll rendelkezésére, hogy továbbmenjenek az első rész által kitaposott úton.
Átlépte a kétmilliót a Divinity: Original Sin II gyűjtése
Már csak egy-két óra van hátra a kampányból.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Divinity: Original Sin II
Platform:
Fejlesztő: Larian Studios
Kiadó: Larian Studios
Megjelenés:
2017. szeptember 14. PC
n/a: PS4, X1, Switch
HOZZÁSZÓLÁSOK
gothmog 2015.09.30. 17:11 [5162]
Az igen!
Utóbbi kb. három napban durván felpörgött a pénzszámláló (ránéztem minden nap, hogy miként állnak éppen), de nem hittem volna, hogy a kétmilliós határt sikerül megütni.
Most már csak az a kérdés, hogy az ilyen-olyan beígért extrák (gyakorlatilag az egyes tierek eléréséért járó pluszok) tényleges és minőségi megalkotására is lesz-e elég energiája és ereje Laréknak. Remélem, nem vállalják túl magukat ezekkel, és egy az első részhez hasonlóan kreativitástól duzzadó és okos játékot készítenek! Csak ezúttal fektessenek majd kicsit több energiát a karakterekbe és a sztoriba, mert ezek a részek a kicsit "meh" kategóriába tartoztak. (Igaz, a játék többi eleme igen magasra tette a lécet, így különösen feltűnő volt a "generikus fentözi sztori", és az alapjáték izgalommentes, önlló háttértörténettel is rendelkező két szem felfogadható NPC-je.)
Utóbbi kb. három napban durván felpörgött a pénzszámláló (ránéztem minden nap, hogy miként állnak éppen), de nem hittem volna, hogy a kétmilliós határt sikerül megütni.
Most már csak az a kérdés, hogy az ilyen-olyan beígért extrák (gyakorlatilag az egyes tierek eléréséért járó pluszok) tényleges és minőségi megalkotására is lesz-e elég energiája és ereje Laréknak. Remélem, nem vállalják túl magukat ezekkel, és egy az első részhez hasonlóan kreativitástól duzzadó és okos játékot készítenek! Csak ezúttal fektessenek majd kicsit több energiát a karakterekbe és a sztoriba, mert ezek a részek a kicsit "meh" kategóriába tartoztak. (Igaz, a játék többi eleme igen magasra tette a lécet, így különösen feltűnő volt a "generikus fentözi sztori", és az alapjáték izgalommentes, önlló háttértörténettel is rendelkező két szem felfogadható NPC-je.)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
