Egy jól sikerült bankrablós játék volt pár évvel ezelőtt a Payday 2, amelyben négyen kooperatívan is nekiláthattunk egy-egy újabb bűncselekmény elkövetésének. A 2011-es Payday: The Heist folytatásában a korábban megismert négyes: Dallas, Hoxton, Wolf és Chains tértek vissza, hogy Washingtonban álljanak neki a bűnözésnek.
A kiadó most úgy látta, nem ismerték meg anno elegen a játékot, így április 12-éig bárki ingyen kipróbálhatja a Payday 2-t a Steam rendszerén keresztül. Ha pedig valaki ez alatt rájön, hogy szüksége van rá tovább is, az akció ideje alatt 75% kedvezménnyel juthat hozzá, azaz az alapjátékot 4,99 euróért, a sok-sok kiegészítővel felszerelt GOTY kiadást pedig 11,49 euróért szerezheti be - aki pedig a multira hajt, az alapjátékból négy példányra 13,74 euróért tehet szert.
Sityi kollégánk 2013-ban így írt a játékról: "A témaválasztás már eleve telitalálat volt, és a kivitelezés is igencsak jóra sikerült. A tökéletestől azért még messze van, ahhoz azért nem ártana egy komolyabb grafikus motor és MI, de maga a játékmechanika bőven megugorja a rendkívül élvezetes szintet. Magányos harcosoknak gépi társakkal nagyon nem ajánlott, akik viszont imádják a multikultit, azoknak kötelező vétel."