Hazai idő szerint a legrosszabb időpontban a Sony sajtókonferenciája van, hiszen éjjel 3 órakor kezdődik, de az elmúlt években már többször kiderült, hogy bizony megérte fennmaradni. Meglátjuk, idén mivel készültek a PlayStation sajtókonferenciára. Kövesd liveblogunkat!
E3 2017: PlayStation sajtókonferencia
Hamarosan indul a Sony sajtótájékoztatója is.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
-T0ng- 2017.06.13. 13:23 [1675]
Exkluzív címek közül engem a legkevésbé a Detroit fogott meg bár ezt betudom annak, hogy a fejlesztők játékai közül csak a Farenheit "demo"-jával játszottam nagyon-nagyon régen és akkor is úgy éreztem, hogy bármennyire is szép és jó a játék, interaktív videóért sokallom a pénzt.
A Sony Pókember játéka levett a lábáról! Bár az még kérdés, hogy ez a nagyon akció orientált kamera a tényleges játékban mennyire lesz idegesítő, vagy elviselhető, de erről meg majd úgyis jönnek a demóról készült beszámolok.
Gods of War egyenlőre érdekel: Már olyan szinten, hogy nekem korábban a sorozathoz nem volt még szerencsém, de tárt karokkal várom. Uncharted meg persze abszolút kedvenc. A Days Gone lesz az, aminek a próbája a játék lesz. A körítés tetszik, de ez a gyorsan, mérhetetlen hadban rohanó zombisereg kicsit elriaszt. Nehogy a végén az legyen, mint mikor az ember GTA V-ben 5 csillagos körözést kap és a játék arról szól, hogy 2 órán keresztül csak menekülsz.
Ami nekem hiányzott az egy Infamous folytatás, The Last of Us ne adja isten a The Order rendbe tett, ténylegesen (és nem interaktív moziként) működő folytatása. De igen ez meg az én telhetetlenségem.
A Sony Pókember játéka levett a lábáról! Bár az még kérdés, hogy ez a nagyon akció orientált kamera a tényleges játékban mennyire lesz idegesítő, vagy elviselhető, de erről meg majd úgyis jönnek a demóról készült beszámolok.
Gods of War egyenlőre érdekel: Már olyan szinten, hogy nekem korábban a sorozathoz nem volt még szerencsém, de tárt karokkal várom. Uncharted meg persze abszolút kedvenc. A Days Gone lesz az, aminek a próbája a játék lesz. A körítés tetszik, de ez a gyorsan, mérhetetlen hadban rohanó zombisereg kicsit elriaszt. Nehogy a végén az legyen, mint mikor az ember GTA V-ben 5 csillagos körözést kap és a játék arról szól, hogy 2 órán keresztül csak menekülsz.
Ami nekem hiányzott az egy Infamous folytatás, The Last of Us ne adja isten a The Order rendbe tett, ténylegesen (és nem interaktív moziként) működő folytatása. De igen ez meg az én telhetetlenségem.
davkar9 2017.06.13. 09:56 [11521]
Elég semmilyen volt (én is LoU2 demót vártam), viszont ez az uncharted dlc zseniális. Hahó, Tomb Raider Claudia Blackkel?!:-O Nem is értem mire gondoltak a rebootnál. Pont annyira idegesítő az új Lara, mint amennyire dögös. Régi Lara kaphatott volna pár év öregítést, egy új harcrendszert, de máshoz (személyiség, akrobatika, kalandok típusa) nem kellett volna nyúlni.
Nagyjából ismerem annyira a sorozatot (elérhetőség hiányában értelemszerűen kimaradt:-P), hogy tudjam ez nem egy új karakter, de nem is értem miért nem kapott már korábban egy saját spinoff sorozatot. Mondjuk amikor az MS beintett az ideiglenes TR exkluzivitással.
Nagyjából ismerem annyira a sorozatot (elérhetőség hiányában értelemszerűen kimaradt:-P), hogy tudjam ez nem egy új karakter, de nem is értem miért nem kapott már korábban egy saját spinoff sorozatot. Mondjuk amikor az MS beintett az ideiglenes TR exkluzivitással.
Creativ3Form 2017.06.13. 08:51 [33872]
Bár a körítés tekintetében enyhe csalódást okozott a Sony a tavalyi E3 után, de a játékok bőven kárpótoltak. Az új Pókember fenomenálisan néz ki, de ugyan ez mondható el a God of War-ról, a Detroitról és az Uncharted-ről is. A Days Gone engem nem mozgatott meg különösebben. Picit sajnálom, hogy a The Last of Us 2-ből semmit nem kaptunk, de ezt betudom a telhetetlenségemnek. :-D A lényeg, hogy bőven lesz mit játszani az exkluzívok tekintetében a Sony konzolján.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
