A GoG ismét ingyenes játékot ad, ezúttal a Tequila Works zombiapokalipszises játéka, a Deadlight került sorra, amely bár eredetileg még 2012-ben jött, tavaly felújított verziót kapott, Director's Cut alcímmel. Az amúgy 11,99 euróba kerülő játékhoz a GoG főoldalán most - bejelentkezés után - egyetlen kattintással teljesen ingyen lehet hozzájutni. Az akció aug. 16. 15:00-ig tart, így nem árt igyekezni.
Zoo_Lee így írt tavaly róla: "Nem a nagyokkal szeretne versenyezni, nincs hatalmas nyílt világ, nincsenek online közösségi funkciók (na jó, a ranglista végül is az). Helyettük van egy jó sztori, végig szórakoztató játékmenet, nyomasztó, mégis remek hangulat és korrekt kivitelezés. Nagyjából ezt kínálja a Deadlight új kiadása. De ennél többre nincs is szükség szerintem."
