28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Pár hónapot csúszik a The Last of Us: Part II

A Naughty Dog az utolsó simításokat végzi a játékon, de ezekhez picit több időre van szüksége.

Írta: GeryG

Hosszú évek várakozása után idén nyáron végre leleplezte a Sony és a Naughty Dog a The Last of Us: Part II hivatalos premierdátumát. A nagyon hangulatos új előzetes végén akkor a 2020. február 21. dátum virított, a rajongók pedig elkezdték dörzsölni a tenyerüket.

Csakhogy tegnap először pletyka, majd hivatalos bejelentés formájában kiderült, hogy a stúdió mégsem tudja tartani ezt a dátumot. Mint kiderült, a csapat már tényleg az utolsó simításokat, hibajavításokat és finomításokat végzi Ellie és Joel második kalandján. Csakhogy – amiről a februári dátum kihirdetésekor még nem tudtak – ez egy picit hosszabb folyamat lesz, mint először gondolták. Éppen ezért nem tudják vállalni a februári premiert.

Szerencsére nagyon komoly csúszásról nincs szó, pusztán néhány hónapról. Így a The Last of Us: Part II 2020. május 29-én fog megjelenni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

The Last of Us: Part II

Platform:

Fejlesztő: Naughty Dog

Kiadó: Sony Computer Entertainment Europe

Megjelenés:
2020. június 19. PS4
2024. január 19. PS5
2025. április 3. PC

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!