28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Szeptemberben jön a Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

A játék a megújulás mellet új kiegészítőt is kap Fatesworn címmel.

Írta: GeryG 1 hozzászólás

Google

Ne maradj le híreinkről és cikkeinkről, kattints ide, és állítsd be saját forrásként a PlayDome-ot!

Néhány hónapon belül megújult formában jelenik meg újra 2012-es szerepjáték, jön a Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. A fejlesztést végző Big Huge Games csapata azt ígéri, nem csak grafikailag újul meg a még ma is nagyon népszerű RPG, de a játékmeneten is csiszolnak, hogy a mai elvárásoknak is megfeleljen.

Az alapjáték a tervek szerint szeptember 8-án fog megjelenni, ekkor három kiadás közül lehet majd választani. A Standard verzió csak az alapjátékot fogja tartalmazni, de mellette elérhető lesz a Collector’s Edition és a The Fate Edition is.

Előbbiben egy majd’ 21 cm magas Alyn Shir figura is helyet kap, de lesz benne egyedi kulcstartó, artworkök a játékból és egy zenei album, ezeket pedig egy mutatós díszdobozba csomagolják.

Ezzel szemben a The Fate Edition azért lehet érdekes, mert bár ez a fenti extrákat nem tartalmazza majd, de helyettük az alapjáték mellé megkapjuk a most bejelentett Fatesworn kiegészítőt is. Pontosabban egy kulcsot hozzá, amellyel majd a 2021-es premierjekor letölthetjük. A kiegészítőről későbbre ígérnek részleteket.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Platform:

Fejlesztő: Big Huge Games

Kiadó: THQ Nordic

Megjelenés:
2020. szeptember 8. PC, PS4, X1
2021. március 16. Switch

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

razak
razak [2210]
Remélem, hogy az új dizájn hű marad a McFarlane által képviselt képi világhoz és bábáskodott a karakterek felett ennél is. Számomra emiatt volt maradandó élmény ez a játék és lett az egyik kedvencem. Meglássuk.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (1 db)