28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hardver

MSI Stealth 15M, a legvékonyabb 15"-os gamer notebook

Mindössze 15,95 mm vastagságú a játékokhoz is használható új laptop.

Írta: Dino 3 hozzászólás

MSI Stealth 15M, a legvékonyabb 15

Az MSI nem kevesebbet állít Stealth 15M notebookjáról, minthogy a 15 hüvelykes kategóriában ez jelenleg a világ legvékonyabb gamer laptopja. A stílusos masina pedig tényleg nem vastag: mindössze 15,95 mm-t mérhetünk a tolómércével. Emellett tömege is igen barátságos: 1,69 kg-ot nyom a mérlegen a gép, ami tényleg igencsak barátságos, főleg, ha elmondjuk, mi került bele.

A rendszer lelke egy 11. generációs Intel i7 processzor, amely mellé két slotba pakolhatunk 3200 MHz-es DDR4 memóriamodulokat, akár összesen 64 GB-ot. Videovezérlőnek választhatunk 6 GB-os GeForce GTX 1660 Ti Max-Q vagy RTX 2060 Max-Q modelleket, hogy a legtöbb mai játékot kompromisszumok nélkül futtathassuk. A kijelző 15,6 hüvelykes átlójú, Full HD felbontással, és akár 250 Hz-es frissítési frekvenciával. A háttértárnak egy NVMe M.2 foglalatot kapunk SSD számára.

MSI Stealth 15M, a legvékonyabb 15

A megfelelő hűtésről két ventilátor és egy 6 hőcsöves megoldás gondoskodik. Portokból pedig olyanokat találunk rajta, mint 1 db Thunderbolt 4 Type-C (töltés/DisplayPort 1.4a/USB 4.0), 2 db USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 mikrofon/fejhallgató kombinált csatlakozó, valamint az RTX 2060-as modell esetén egy MicroSD foglalat. Mindezeknek fekete vagy fehér színű ház ad helyet.

Végül meg kell említeni a billentyűzetet, amely RGB-s háttérvilágítást kapott, csak hogy azok se reklamáljanak, akik szeretik a szivárványos fényárban úszó masinákat. ;-)

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

subject17
subject17 [7050]
Én pl. numpad nélküli billentyűzetet vettem asztali gépemhez is. Végtelenül felesleges helyfoglaló.
BAlam
BAlam [60]
Nem talalkoztam meg olyan gamerrel aki nem vette meg a 2.5cm vastag notit mert neki csak a 1.5cm vastag volt jo lol...
Max a suly szamit, de leginkabb a teljesitmeny, hutes esetleg uzemido.
A legtobb gamer noti 99%ban egy asztalon csucsul es nem hurcolaszak a rolleren 10eves 30kg-os gyerekek... max bedobjak a 2tonnnas SUV kalaptartojara ha elutaznak valahova...
Baracklekvár
Baracklekvár [1795]
A fejembe az nem fér bele, hogy mégis hol hagyják a numerikus billentyűzetet? Még ha kimondottan játékgép, akkor is felettébb szükséges lenne; legalábbis nekem. Gondolom, hogy aranyárban mérik a gépet; abból igazán kiszoríthatták volna már.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (3 db)