28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sajtóközlemény/hirdetés

Fejedelmi fürdőszobára vágysz? (x)

Írta: hirdetés (x)

Régóta dédelgeted szíved legmélyén azt az álmot, hogy túllépve a megszokott kád/zuhanytálca vagy az egyre népszerűbb sarokkád változaton, valami egészen extravagáns megoldást viszel be a fürdőszobádba?

Esetleg direkt úgy költöztél, vagy úgy építettétek meg a fürdőszobát, hogy nagyon tágas legyen, hogy a nagy elképzelések is megvalósulhassanak benne?

A nagy terekhez tökéletesen passzoló szabadon álló kádakat mutatjuk most be neked a SzaniterOnline.hu jóvoltából!

Fejedelmi fürdőszobára vágysz? (x)

Mikor érdemes a szabadon álló kádat választani?
A szabadon álló kádak szinte egyetlen fontos feltétele az elegendő tér, ugyanis mindegyik ilyen kád meglehetősen impozáns darab, erőt és bőséget sugároz, így felettébb kellemetlen, ha a fal és a kád között úgy kell oldalazva lépegetni.

Ha már ilyen stílusos és elegáns darab mellett döntesz, add meg neki a módját, és helyezd olyan környezetbe, ami neki jár.

Mivel a szabadon álló kádak teljes mértékben uralják a teret, így fontos tudni, hogy a fürdőszoba berendezése is mást fog megkövetelni, mint egy hagyományos kád vásárlását követően. Bármit is teszel mellé, bármilyen egyéb exkluzív megoldást is alkalmazol, az első, ahova a gyanútlan betérő néz, az a kád lesz!

Azért van még más is…
Nem csak a tér nagysága lesz a meghatározó, hanem a használat is. Gondold végig, ki fogja nap mint nap használni a szabadon álló kádat: csak te és a párod? Vagy esetleg egy idősebb szülő, nagyszülő is? És mi a helyzet a gyerekekkel? Várható, hogy használni fogja olyan is, aki egy fárasztó nap után nem pusztán elnyúlni szeretne és kiengedni a gőzt, hanem instant élménymedenceként használva elárasztja a fürdőszobát is vízzel?

Amennyiben idős ember is fürdene benne, megfontolandó dolog a be- és a kiszállás, kapaszkodó nélkül. Az amúgy is balesetveszéllyel teli fürdőszoba ezáltal még több veszélyt rejt a nehezebben mozgó idős emberek számára.

Amennyiben pedig gyerek is van a családban, minden este felveheted a strandfelügyelő szerepét, ha csak nem szeretnél órákig vizet törölni a padlóról.

Ezekbe is érdemes belegondolni, mielőtt döntést hoz az ember, és bármennyire is fenséges látvány a szabadon álló kád, tudni kell használni.

Ha minden szempontot figyelembe vettél, és ezen típus mellett tetted le a voksod, akkor már csak ki kell választanod a stílusban és színben hozzád illőt a SzaniterOnline.hu mesés szabadon álló kádjaiból!

Egy csoda vár rád!
Ha minden józan érv a szabadon álló kád mellett szól, akkor már igazán közel vagy a csodához.

Képzeld el, hogy milyen érzés lesz, amikor egy rohanós hétköznap után lenyomod a fürdőszobád kilincsét, kitárod az ajtót, és ahogy benézel, meglátod A Kádat: épp olyan anyag, forma és szín, amit kerestél. Engedheted is a vizet, beledobod a kedvenc fürdőbombád, és máris kezdődhet a lazítás!

Ne késlekedj, váltsd valóra az álmod minél hamarabb!

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!