28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

A legjobb hír az Overpass 2-ről

Az offroad autóverseny-játék több héttel korábban jön a vártnál.

Írta: GeryG

Azon már szinte meg sem emelkedik senkinek a pulzusa, ha arról jön hír, hogy egyik vagy másik játék megjelenését elnapolják. Ám az már sokkal ritkább és persze sokkal örömtelibb, amikor épp ennek ellenkezőjéről érkeznek hírek. Most pontosan ez a helyzet az Overpass 2 esetében.

A NACON felügyelete mellett a Neopica stúdiójában készülő offroad autóversenyes játékban különféle járműtípusokkal lehet majd dagasztani a sarat, ezek közül kettőt a legújabb előzetes leplezte le. Így választhatunk majd UTV-k, ATV-k és rock bouncerek közül is.

Az UTV-ket már korábban bemutatták, olyan gyártók gyors és jól manőverezhető járgányai közül választhatunk majd, mint a Kawasaki, a Yamaha, a Polaris vagy az Artic Cat. Az ATV-k, avagy quadok is a legnevesebb márkák színeiben szerepelnek majd, mint a Suzuki. A rock bouncerek pedig azok a furcsa autók, amelyek képesek a fizika határain egyensúlyozva a legmeredekebb sziklákon is felkapaszkodni. UTV-ből tizenhét, ATV-ből tizenkettő, rock bouncerből négy kerül a játékba.

Ami pedig a jó híreket illeti, az Overpass 2 eredetileg október 19-én jelent volna meg világszerte. Ám mostanra kiderült, hogy Európában jóval korábban, már szeptember 28-án debütálni fog PC-n, PlayStation 5-ön és Xbox Series X/S-en egyaránt. A tengerentúlon és a világ többi pontján pedig október 16-án várható.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Overpass 2

Platform:

Fejlesztő: Neopica

Kiadó: NACON

Megjelenés: 2023. szeptember 28.

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!