Julia Roberts-ről leolvadt Mona Lisa-i mosolya, amikor új filmje, a Mona Lisa mosolya (hazai bemutató:2004.január.15) kapcsán szervezett sajtótájékoztatón, a Gwyneth Paltrow családi állapotában beálló változások hírétől feltüzelt újságírók a film helyett sokkal inkább érdelkődtek arról, vajon mikor szül már végre a világ legnépszerűbb filmszínésznője.
Roberts művésznő fáradtan és sápadtan jelent meg az eseményen, és később sem derült jó kedvre.
– Egy hete gyötör az influenza, napok óta csak hányok, úgyhogy most ne várják, hogy mosolyogva felelgessek a szemtelen kérdéseikre! – ment át ellentámadásba. Az újságírók persze nem kevésbé érzékeny lelkek, alaposan meg is sértődtek, hogy a mindig jókedvűnek mutatkozó színésznő így rájuk rontott.
Egy biztos: a filmben Roberts olyan tanárnőt játszik az ötvenes években, aki csupa olyasmire tanítaná diákjait, amit az iskola tilt – és e szerepében is igen tüzes jelenségnek mutatkozik.
Mona Lisa gyereke
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Még nincs hozzászólás, légy Te az első!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:23
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [2]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]