28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mozi/film

A Getno szerencséje

Írta: Dino

A Getno – Nincs új világ (hazai bemutató: március 4.), című magyar-amerikai film magyar főszereplői több mint hat hetet töltöttek Las Vegasban. A munka kezdetén még mindannyian úgy gondolták, hogy alaposan meggazdagodnak a helyi játéktermekben, mire hazaérnek. Csak arra nem számítottak, hogy naponta 16 órát töltenek majd a forgatással, ennek jó részét 45 fokos melegben, és nem a neonfényes Stripen, hanem a város határában, a sivatagban. A stáb tagjai között ugyan nagy barátságok – sőt, szerelmek is – szövődtek, de munka után kimozdulni már nem volt erejük.
Végül maga a producer is megelégelte ezt, és ő maga szervezett „osztálykirándulást” a nyerőgépek közelébe – de nem aratott nagy sikert: egyedül a Kossuth-díjas Király Levente dobott be húsz centet az egyik félkarú rablóba. Ő is csak azért, hogy egy fotót hazavihessen a feleségének, aki nem akarta elhinni, hogy a férje Las Vegasba ment filmet forgatni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!