28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Egyéb

A PC Dome a Gyalogló Chaten

Írta: Dino 11 hozzászólás

A holnapi napon, este 9 órától mi, a PC Dome szerkesztői leszünk a Gyalogló Chat Levi's szobájának vendégei, így ha valakit érdekel, "élőben" kérdezhet minket - maximum nem válaszolunk ;-).

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

pres
pres [4157]
A melóhelyről nem tudtam fellépni, otthon meg még mindig csóróság van, így nincs net :,-(:,-(
Eric
Eric [20761]
Most értem haza, úgyhogy ez nekem sajna kimaradt
Yuber
Yuber [4851]
Sajnos nem tudtam benézni. :(
Volt valami lényeges, fontos dologról szó? Hányan voltatok?
Trebor
Trebor [2276]
Most is jó sok szerkesztő van fent.
Eric
Eric [20761]
Este ne hagyjuk magukra a "dómos" skacokat! :-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (11 db)