28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Egyéb

A GameStar veszi át a Gamer olvasóit

Írta: Dino 12 hozzászólás

Két éve indult el a PC Guruból kivált szerkesztők által létrehozott Gamer (egy darabig Guru Gamer) magazin, melynek megjelenése októbertől szünetel. A meglévő előfizetőket a GameStar veszi át, így az októberi hónaptól ennek DVD-s változatát kapják a korábbi Gamer előfizetők. Emellett a GameStar címlapján 2004-ben meg fog jelenni a Gamer logója is. A GameStar szerkesztősége egyúttal bevonja a munkába a szünetelő magazin legjobb szerzőit, munkatársait is.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

C.J.
C.J. [419]
Nem péntektől?Minden hónap 2. péntekén-ezt írja a lap.
A GS logója mellett 2004-ben ott fog virítani a Gamer logója...:-((
nyomi
nyomi [7258]
anno én 576-ot szoktam vásárolni addig, amíg covboy-nak ki nem tették a szűrét... kibaszott jó cikkeket írt, meg a levrov is überlol volt... olyanokat röhögtem, hogy még! utána még vettem vagy kettőt, de hatalmasat esett a színvonal :-( azóta nem veszek semmit, haveroknak van úgyis, tőlük szoktam lejmolni ha már elolvasták :-)
J. Dávid
J. Dávid [6295]
anno a ZED tényleg jó volt...csak a sok tuja a full gamma miatt más újságokat vettek...X-( Pedig ismerjük be 10 ajándék játékból kb. 2 ami jó is...:-\
enderGS
enderGS [269]
Az 5 eves szulinap szamot ajanlom... Jovo het szombaton !;-)
Tib
Tib [897]
Hát igen, az első Gamestar az borzasztó volt. Csúnya design, meg nem is voltak benne olyan jó cikkek. Na, de majd rápróbálok egy Gamestarra, végülis tényleg sok idő telt el azóta... :)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (12 db)