28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mozi/film

xXx2 – csak őszintén

Írta: Dino

Xzibit, a rapper arról híres, hogy őszinte: csak saját maga által írt szöveget ad elő, és az mindig saját magáról szól. Az xXx2 – A következő fokozat (xXx2 – State of the Union, hazai bemutató: április 28.) forgatókönyvírói meg is lepődtek kicsit, amikor a jelenleg éppen Eminem-mel turnézó művész a kamerák elé lépve a leírt szöveghez képest egészen más mondatokkal rukkolt elő. Először megpróbálták rábeszélni, hogy ragaszkodjék a számára írt mondatokhoz, de rövid huzavona után feladták a küzdelmet.
Így aztán a filmbéli autó tolvaj, aki xXx kérésére bandája élén szembe száll az USA-ban puccsal hatalmat szerezni próbáló kommandósokkal, elmondja, hogy Detroit-ban született (igaz), hogy nehéz gyerekkora volt (igaz) és miközben könnyű kézzel megszerez egy high-tech tankot, azt is, hogy: „aminek kereke van, azt én biztos elhozom.” Remélhetőleg, a rendőrség az xXx2-beli mondatot nem fogja ellene bizonyítékul felhasználni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!