28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Way of Crime: GTA magyar módra

Írta: Madrac 17 hozzászólás

Készül egy magyar fejlesztésű GTA klón, a Way of Crime, melyben egy csőbe húzott sofőr szerepét kapjuk majd. Budapesten vállal állast hősünk egy fuvarozó cégnél, a főnők elégedett is vele, mert megbízható és gyors. Egy rendőrségi ellenőrzésnél azonban gondok akadnak, mert a kamionban kábítószert találnak. Mivel a főszereplő elmenekül körözik, így folyamatosan lesznek gondjaink a rend őreivel. Kétféle pont lesz, az egyik a hírnév, melynek növekedésével egyre jobb küldetéseket kaphatunk majd, a másik pedig a körözöttség, mely az utakon minket kereső rendőrök számát határozza meg. A város kicsit nagyobb lesz mint a Vice City-ben volt, de nem lesz Budapest minden épülete a helyén csak a fontosabbak, mint a Parlament, a hidak, a halászbástya és a vár is. A játékot a VIVO Entertainment fejleszti és a tervek szerint 2006-ban már megvásárolható is lesz.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

eti8
eti8 [10104]
2006 tél...
sulc
sulc [437]
hát ha tényleg csak annyi van kész belőle, mint amennyit a képek sugallnak, akkor nemhiszem hogy ebből 2006-ra lesz is valami :|
eti8
eti8 [10104]
Itt a weblapja. Még nincs róla túl sok kép, de ami van az bíztató :) Sztem nekem mindenképpen tetszeni fog, de nem a játék miatt, hanem Budapest miatt :D
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
kösz.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (17 db)