Játékinfó
Project Wunderwaffe
- PC
- stratégia
Cikkek és hírek
Ismertető/teszt
Project Wunderwaffe teszt
Nyolc óra munka, nyolc óra unalom és még nyolc óra unalom.
2022. október 28. 18:00 15
Előzetes
Project Wunderwaffe próbakör
Bunkermenedzsment a második világháború idején.
2022. május 22. 14:30 9
Játékhírek
Fő komplexumát mutatja be a Project Wunderwaffe
A világháborús játékhoz újabb tartalmi betekintés érkezett.
2022. március 21. 09:19 10
Játékhírek
A Project Wunderwaffe első gameplay trailerével jelentkezik
Titkos földalatti bázist tervezünk és építünk a II. világháború végkimenetelének megváltoztatásáért.
2021. december 26. 16:38 6
Játékhírek
Világháborús fegyvergyár-szimulátor lesz a Project Wunderwaffe
Oldalnézetben kell egy szupertitkos gyárat felépítenünk, hogy ott aztán a történelmet is átíró szuperfegyvert tervezzünk.
2021. január 5. 23:56 6
Legfrissebb képek
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 4. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
- 5. 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka
Legfrissebb fórumtémák
- 07:18
- Clair Obscur: Expedition 33 [56]
- 22:06
- Kezd durvulni az időjárás! [4479]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]





























