28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jericho trailer (Hírek)

ShuleyvA
#14 ShuleyvA [911]
így van... a painkiller nagyon jó ötvözet volt horrorisztikus környezet, vér, extreme hent stb.

Válasz erre

Előzmény: TBone142 2007.08.19. 14:13
TBone142
#13 TBone142 [416]
Ok, bocs. Az eszembe sem jutott, hogy nem csak pont e video alapján alkotsz véleményt.

Egyébként pl. a Painkiller is hentelős volt, azt' mégis jó lett. Bár nem mondtátok, hogy ez nem lesz jó...

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.08.19. 10:56
Madrac
#12 Madrac [4264]
Hangokkal jatszottam, elolvastam es vegighallgattam mindent, megoltem az elso novert es feladtam mert untam. Mondjuk en barmilyen horrorfilmen is kepes vagyok lazan elaludni.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

dghost
#11 dghost [2807]
Király lesz a játék! Bár az agyatlan hentelést én sem csípem, de ez valamiért megfogott!

Válasz erre

Razor03
#10 Razor03 [14703]
Feltétlen vidd végig, a legjobb horror FPS, még nem késő elkezdeni, a grafika sem olyan rossz (látványjavítókkal meg főként). Ja és magyarosítás ajánlott, mert a naplóbejegyzések olvasása sokat dob ám a hangulaton, és a történet megértéséhez is szükséges annak aki nem perfekt angolból ...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: ShuleyvA 2007.08.19. 08:27
Razor03
#9 Razor03 [14703]
Úgy, hogy nem csak render videókat néztem eddig, van pár 100 mega in-game jelenet is a gépemen. Szóval hentelős lesz. Undyingot én sem tudom, hogy lehetett unni. Félelmetes a környezet, hátborzongató minden perc, amit az Ír szigeten kell tölteni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: TBone142 2007.08.19. 07:06
-Jozef-
#8 -Jozef- [1955]
Razornak teljesen igaza van.Ez a modern-köntös elég furcsa.Még az animációk voltak egyes helyen érdekesek,de,hát még fejlesztik.

Válasz erre

ShuleyvA
#7 ShuleyvA [911]
nem rossz kéremszépen, nem rossz... főleg mikor megfogta a vállát annak a "zombi?"-nak és az meg kinyitotta a szemét XD na az a rész elég valósághű lett volna, ha nincs ott a keze...

én nem ismerem az Undygot, de utánanéztem... hát nem mai játék, bár nem mintha ez jelentene valamit is

agyatlan hent?... hát, nekem személy szerint a serious sam paletta is bejött, szal minden mennyisiégben jöhet (főleg ilyen "szép" grafika mellett)

Válasz erre

TBone142
#6 TBone142 [416]
És a történetére pl. figyeltél, miközben "halálra untad" magad rajta? Vagy esetleg hangok és zene nélkül toltad?

Bár azt sem értem, hogy egy render video-ból hogyan lehet megállapítani egy játék hangulatát, vagy esetleg mondani rá azt, hogy agyatlan hent lesz. Az Undying (hogy már megint ehhez hasonlítsunk ) első in-game bejátszásából meg azt lehetett volna levenni, hogy valami háborús játék lesz a cucc...

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2007.08.19. 03:02
Madrac
#5 Madrac [4264]
Érdekes hogy mindenki az Undyinghoz hasonlítja ami nekem nagyon nem tetszett. Halalra untam magam rajta.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Razor03
#4 Razor03 [14703]
Hűű ez nagyon ott van. Hangulat jó lesz, csak kár h agyatlan hentelős. Ja és annak sem örülök, h modern fegyverekkel kell szórni az ólomot. Minden esetre újabb horror játéknak megteszi. Kiv leszek, h eléri-e az Undying színvonalát...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Hofi
#3 Hofi [1579]
Szerintem meg elég agyatlan FPS-nek tűnik. Kíváncsi vagyok, hogy az Undying hangulatát hozza majd-e.

Válasz erre

Germinator
#2 Germinator [29908]
hú bakker ez elég jó videó

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Jericho trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat