28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bearanyozódott a Crysis (Hírek)

kEnAcE
#20 kEnAcE [9563]
Ezt magyarázom. A Very High 1000x szebb, mint a High.
A post processről meg annyit, hogy lassan de biztosan lefogja váltani a FSAA-t.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: afro 2007.10.31. 14:12
goodboy007
#19 goodboy007 [9203]
Egy rokonomnak 19-es LG 1952s-e van és gyönyörű a kép ilyen felbontásban is, pedig 1280x1024 a natív felbontása.

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2007.10.30. 13:42
afro
#18 afro [283]
Nézzétek meg a configomat, és így very high-ra állítva mindent (kivéve az árnyéákokat), motion blur=1 beállítással 800x600-ban 30 FPS-t produkál, és a látványvilág kimagaslóan jobb, mintha mindent high-ra vennék és 1024x768, vagy mediumra és 1280x1024-ben játszanám. A postprocessben van edgeAA, és a motion blur=1 miatt az éleket picit elkeni, ami miatt nem lehet szinte a tördelt éleket látni.
Lehet erről vitatkozni, de sztem jobb alacsonyabb felbontással, de max shader, meg postprocesszel, mint fordítva. Ízlések és pofonok...

afro

Válasz erre

ShuleyvA
#17 ShuleyvA [911]
nekem is crt-m van és tökéletes... na persze nem szaros 1024x768 ban...

Válasz erre

Dark Archon
#16 Dark Archon [11833]
Mivel CRT monitorom van, ezért 1024x768 fölé nem megyek. Meg amúgy is minek? Ha TFT-m lenne, akkor is bőven elég ez a felbontás.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2007.10.29. 20:57
goodboy007
#15 goodboy007 [9203]
Igen, de a procim, meg főleg a ram azért kevés a max grafikához, procira, lapra, meg ramra meg karácsonynál előbb nem lesz pénzem. Bár azért remélem, hogy valamit very highra húzhatok, de hiába erős a vga, ha a többi cucc meg gyenge.

szerk.: Mivel CRT monitorom van, ezért 1024x768 fölé nem megyek. Meg amúgy is minek? Ha TFT-m lenne, akkor is bőven elég ez a felbontás.

Válasz erre

Előzmény: Gump 2007.10.29. 20:33
KisCsirkee
#14 KisCsirkee [16989]
Én is kiraktam a tizest, a demo mély nyomokat hagyott bennem!
30 FPS ide-oda valamit még csak javítanak a számon, kicsit húzok a procin is és agyesz-bugyesz!

Anno a BF2-őt FX5700-assal vettem meg ami háááát kicsit se volt kevés alá!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Sevores
#13 Sevores [5211]
Én megtaláltam a tutit, Crysis toicban írtam is.

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2007.10.29. 20:42
McCl@ne
#12 McCl@ne [13409]
Az igaz, hogy én sem panaszkodom... végülis 40 fps-ig tudtam feltornászni úgy, hogy az árnyék high-on (mediumon fos volt), a post p. meg mediumon van. 1280*768 + 2xAA mellett

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2007.10.29. 20:39
Gump
#11 Gump [5430]
ha a teljesben nem b*sznak el valamit nagyon csúnyán, akkor (demo alapján) megérdemelten! most nyomom hard-on iszonyat hangulatos a bokrok közt cloak módban sunnyogni.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.10.29. 20:34
Sevores
#10 Sevores [5211]
Most nekem gyönyörűen hasít, közel fullon.

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2007.10.29. 20:38
McCl@ne
#9 McCl@ne [13409]
Megvesztek olyat, ami nem megy fullon?
Én megvárom, amíg befutnak az első reakciók, patchek, aztán ha valamit csiszolnak rajta, akkor befizetek rá én is.

Update: illetve az remélem csak a demó gyermekbetegsége, hogy a hullák kb. olyanok, mintha ólomból lennének...

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Sevores
#8 Sevores [5211]
Nem inkább 16-os? (díszdoboz)

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.10.29. 20:34
Razor03
#7 Razor03 [14703]
Bontom a pezsgőt ! Na jó nem, de a 10-es ki van készítve a játék számára !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Gump
#6 Gump [5430]
a videókártyán nem fog múlni, mehet rajta very high, legfeljebb nem AA-val és 1280x1024 felett (meg egy-két opció vissza high-ra).

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2007.10.29. 20:20
McCl@ne
#5 McCl@ne [13409]
Javítsátok már ki a címét, nagyon lol, durván szembeötlő

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

McCl@ne
#4 McCl@ne [13409]
lesz ott very high is! csak módjával

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2007.10.29. 20:20
goodboy007
#3 goodboy007 [9203]
Eőő, e bódottá.

Mivel addigra meg lesz a 8800GT-m, egy medium szintet azért szeretnék megcélozni.

Válasz erre

McCl@ne
#2 McCl@ne [13409]
És mikor fog bearanyozódni?

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Beranyozódott a Crysis (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat