nekem az lenne a bajom hogy a kép nagyon recés a tárgyak széle :SS
Már a vga drivernél állítgattam de semmi javulás !
Vki vmilyen tanács??
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Udvardy Bálint
Aki tudja irjon nekem 





sándor
), a GTA4-re is várok inkább egy-másfél évet, és PC-n fogom végigvinni. Az meg már valóban szánalom a köbön, hogy egy fix hardveren is szaggat a játék... :/
nem értek hozzá annyira.



Nem vagyok rasszista, de az ember színe fehér :D
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.