28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a The Witcher: Enchanced Edition 1.5 (Hírek)

a_Mano
#6 a_Mano [218]
hát... mondjuk számomra ez a játék nem a tápolásról, hanem a hangulatról szól, sz'al ez nem tud zavarni

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.

Válasz erre

Előzmény: mucius 2009.06.04. 07:46
mucius
#5 mucius [10106]
ott hal meg a játék (számomra legalábbis), hogy a kieg küldiket nullázott karakterrel kell nyomni, és nem lehet az addig tápoltat vinni tovább.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Rohamoszti
#4 Rohamoszti [3802]
Inkább a 2. rész jönne már. Amúgy imádom ezt a játékot. Hihetetlen jó hangulata van. Hosszú idő óta az egyetlen játék volt ami le is kötött.

Válasz erre

PanzerWolf
#3 PanzerWolf [2139]
Nah akkor lehet nekiállok újra majd a játéknak.Még megjelenéskor vittem végig.Amúgy honnan lehet leszedni a cuccokat a játékhoz?Amikor még én látogattam az oldalt teljesen máshogyan nézett ki.Már nem olyan az oldal mit a kezdetektől.

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

Válasz erre

a_Mano
#2 a_Mano [218]
csak oldja meg az invalid IFO bugot... és tökéletes lesz a játék

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Készül a The Witcher: Enchanced Edition 1.5 (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat