28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Civilization V - képek és videó (Hírek)

xeLaR
#3 xeLaR [4247]
Tök jó, hogy lesz Civ5. Imádom ezt a játéksorozatot, sztem több időt öltem bele, mint bármi másba.
De...
...ez a videó nem tetszett. Túl sok volt a felesleges vakerálás (azaz bullshitelés), és kevés in-game jelenet. Bár mondjuk az se tetszik teljesen (pl. szoknom kell majd a minimap kinézetét, és a kis stilizált, art deco portrékat az egységekről). Egy normális gameplay videó jobb lett volna, mint ez a monoton szónoklat. Mondjuk azért vicces vmennyire, főleg mikor realisztikus grafikáról beszélt

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

VodevilX
#2 VodevilX [11345]
Nagyon jó lesz ez, csak miért akarják úgy eladni a videóban, mintha nem ugyanaz lenne mint a Civ IV, hogy csak egyet menjek vissza, egy picit tovább csiszolva? Még részletesebb, ugyanakkor tökéletesen hangulatos grafika, plusz a jól megszokott minden más.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Civilization V - képek és videó (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat