28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)

Yourmom
#27 Yourmom [528]
Eskuszom a trailerben ugy lattam hogy 15..o.O De koszi a felvilagositast.

Válasz erre

Előzmény: rootshaper 2012.03.16. 21:55
stero
#26 stero [772]
Szülcsinapcsim

Válasz erre

Előzmény: rootshaper 2012.03.16. 21:55
rootshaper
#25 rootshaper [1614]
a Max Payne 3 május 18

Válasz erre

Előzmény: Yourmom 2012.03.16. 20:43
Yourmom
#24 Yourmom [528]
Nekem majus 15 en van szuletesnapom, nem tudom miert olyan nehez megerteni.

Válasz erre

Előzmény: rootshaper 2012.03.16. 11:37
Yourmom
#23 Yourmom [528]
Ezt hogy erted?

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2012.03.16. 11:30
Yaho0
#22 Yaho0 [1644]
Ajajj, most nem tolhatom mert érettségi de nyáron... kijöhetett volna mondjuk inkább június 20tól PvPvel együtt

Válasz erre

rootshaper
#21 rootshaper [1614]
lehet egyszer meghalt, de mar jobban van, aztan azt nevezte ki masodik szulinapnak

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2012.03.16. 11:30
Kanduhrka
#20 Kanduhrka [9380]
Neked két születésnapod is van egy évben?

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Yourmom 2012.03.15. 20:19
rootshaper
#19 rootshaper [1614]
lehet, hogy napokon, vagy heteken belul kapunk egy Torchlight 2 megjelenest is, ha ebbol indulunk ki

Válasz erre

Yourmom
#18 Yourmom [528]
EZZ NEM LEHET IGAZ...:''DDD NEKEM MAJUS 15 EN VAN A SZULETESNAPOM!!:'D Ennel szebb szuletsnapi ajandekal nem is tudnam meglepni magam.:'D Hat ez beszaras, az Max payne 3 om es a Diablo 3 is a szulinapom napjan fog kijonni.

Válasz erre

xyzw
#17 xyzw [762]
http://us.battle.net/support/en/article/diablo-iii-system-requirements

Válasz erre

Előzmény: valko1997 2012.03.15. 19:32
valko1997
#16 valko1997 [5]
van valami konkrétum a gépigényről?aki tudja írja meg pls

Válasz erre

Lovi Tommy
#15 Lovi Tommy [8084]
na ezért reménykedem pl. gw2 esetében egy június közepe-vége megjelenésben, mert érettségi rovására menne egyébként nagyon csúnyán a dolog

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2012.03.15. 18:04
goodboy007
#14 goodboy007 [9203]
Na ne, pont akkor lesz vége a tanulmányi időszaknak, hogy fogok így vizsgákra készülni

Válasz erre

sipec
#13 sipec [19623]
te be vagy rugva

Válasz erre

Előzmény: Ateb 2012.03.15. 17:22
Ateb
#12 Ateb [1]
Aki addig is bétázni akar :

http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_jatek/rpg_szerepjatek/diablo_3_beta_battle_net_account_1564694633.html

Válasz erre

rootshaper
#11 rootshaper [1614]
jajj ne... elveszitek a kedvem

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2012.03.15. 15:47
Kanduhrka
#10 Kanduhrka [9380]
Hell YEAAH!

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

LordMatteo
#9 LordMatteo [29426]
Ááá, erre találták ki az éjszakát. Na de akkor mennyire fog örülni, amikor kelleni fog még egy gép még egy Diablo III példánnyal, és kötelező lesz coopozni, szigorúan különböző nemű, azonos típusú karakterekkel...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: gothmog 2012.03.15. 15:46
gothmog
#8 gothmog [5162]
Remélem, akkor is ugyanígy örülsz majd, ha nem tudsz odaülni a gép elé, mert ő fog ott állandóan diablózni...

Endure. In enduring, grow strong.

Válasz erre

Előzmény: rootshaper 2012.03.15. 14:49
Gobiakos
#7 Gobiakos [13332]
Nagyon jó hír! Ez tuti bezsákolom!

Válasz erre

rootshaper
#6 rootshaper [1614]
nekem asszony kattant rá a béta alkalmával, tök jó volt látni az örömöt az ő arcán is, hogy végre megjelenési dátumot kapott a játék

Válasz erre

Előzmény: gothmog 2012.03.15. 14:48
gothmog
#5 gothmog [5162]
Nekem május 9., az is közel van. Húgomnak viszont telibe névnapra (Zsófia)! Sajnos szereti is (az első két résszel is nagyon sokat játszott anno), úgyhogy kénytelen leszek megengedni, hogy játsszon vele.

Endure. In enduring, grow strong.

Válasz erre

Előzmény: stero 2012.03.15. 14:30
Madrac
#4 Madrac [4264]
Nekem 24 de tok mas honap.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: rootshaper 2012.03.15. 14:45
rootshaper
#3 rootshaper [1614]
nekem 23, de határeset

Válasz erre

Előzmény: stero 2012.03.15. 14:30
stero
#2 stero [772]
Szülinapi ajándék magamnak (május 18 ) !!!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat