Ahhoz képest, hogy én a Bungie-tól a Halo szériát a világ legmonotonabb és legunalmasabb FPS-ének gondolom, nagyon kellemeset szórakoztam a Destinyvel. Jó, mondjuk engem már a trailerek is kilóra megvettek, be is rendeltem a Limited editiont belőle, amit ár/érték/tartalom szempontjából a legjobb vételnek gondolok(na meg az a Ghost szobrocska egyáltalán nem mozgatja meg a fantáziámat). A 900p-s felbontást észre sem lehet venni, hogy nem 1080p, a játék menete egy kicsit lassabb mint amit vártam, de ettől függetlenül nagyon tetszetős. Az inventory rendszer is nagyon tetszik, valamint az a megoldás zseniális szerintem, hogy az inventory-ban tulajdonképpen a szétszedéssel eladást is lehet szimulálni, és nem szükséges 2 küldetés között visszamenni a Towerba, hogy az ember eladogassa a cuccait, szóval emiatt nálam egy hatalmas pluszt kap a játék, mert kivitelezésben első osztályú. A látványra meg szerintem egy panasza nem lehet a játékosoknak(főleg annak tekintetében, hogy előző generációs gépeken is tiszteletét teszi a játék), a töltő képernyők is rettenetesen szépek és hangulatosak.
Tegnap 2 haverommal játszottunk fireteamben a játékot, és egyből mindent hard szinten kezdtünk. Mondanom sem kell, hogy izzadtunk a játék alatt mint az állat, ugyanis úgy, hogy csak az első küldetést csináltuk meg és egyből mentünk 2-es szintű karakterekkel a hard főküldetésre amihez 5-ös szint volt ajánlott, eléggé sokat szívtunk, de végül is 2-3 próbálkozásra mindent sikerült összehozni
Eddig is instant buy volt nálam ez a játék, és ezt az érzetemet csak tovább erősítette ez a tegnap 2-2,5 óra játék
Izgatottan várom szeptember hónapot, hogy végre kezeim közé kaparintsam ezt a mesterművet 
