28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolokra is megjelent a Mount & Blade: Warband [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Konzolokra is megjelent a Mount & Blade: Warband
Bő hat évvel a PC-s premier után érkezett meg a konzolos változat.

Artyom
#1 Artyom [213]
Nagyon nagyon sokat játszottam vele, évtized egyik legjobb játékkoncepciója ami benne van, nagyon várom a 2. részét.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat