Horváth Eleonóra
Vedd meg a PCm!
Sziasztok van egy eladó Dell számítógépem!!
SOS!
2 magos dual core processor 2,80Mhr
2gb ram
80gb vinyo
400w t tap
256 os video kari
monitor
egér
billentyű
30.000 ft (minimálisan alkuképes)







SOS!
2 magos dual core processor 2,80Mhr
2gb ram
80gb vinyo
400w t tap
256 os video kari
monitor
egér
billentyű
30.000 ft (minimálisan alkuképes)








Horváth Eleonóra
Lacc ezt a gépet komi el akarod adni? Csak a fateromnak van egy "fokkal" jobb. (Kicsivel jobb író és nagyobbak a Hz-k).
)
)
Nah asszem veszek egy új számítógépet, és eladom a sajátomat 30.000ért ......Hát az amennyit ér...
Zöld a szívem, zöld a vérem!
Ja, láttam már ilyet, a centrifugális erő miatt az enyhén görbe lemezeket, meg az ilyen bóvlibbakat darabokban adja ki...
YEP YEP! - Kipling :P
Igen.Ez most komoly???
Óvakodj a türelmes ember haragjától. (John Dryden)
Az enyém mennyit ér?
P4 1,4 Ghz
612 MB RAMBUS
50 GByte vinyó
8x4x24-es író
16xDVD
GeForce 3
Microsoft optikai mouse (király mikor éjszaka pirosan világít az alja
)
17" TFT monitor
Elfelejetettem valamit?
P4 1,4 Ghz
612 MB RAMBUS
50 GByte vinyó
8x4x24-es író
16xDVD
GeForce 3
Microsoft optikai mouse (király mikor éjszaka pirosan világít az alja
)
17" TFT monitor
Elfelejetettem valamit?
YEP YEP! - Kipling :P
Talán engem is, de 52X-es CD-ROM nélkül, ugyanis az szétcseszi a CD-ket.
Engem érdekel, de csak CD és Voodoo nélkül. És persze csak ha AGP-s. Így hogy néz ki az ár?
Eladó számítogép!Konfig:Cel566proci
128 Mb Ram
Vodoo 3 3000 vid.kártya
10.2GB vinyó
Modem,hangkártya,52XCD-ROM..stb
I.ár:102.000FT-
Tel:280-60-68
128 Mb Ram
Vodoo 3 3000 vid.kártya
10.2GB vinyó
Modem,hangkártya,52XCD-ROM..stb
I.ár:102.000FT-
Tel:280-60-68
Azt hiszem kb.27.000 volt.
A nyomtató nem lézer!Tintasugaras.
Az év fotónyomtatója lett 2001-2002-ben
két szervezetnél is.(EISA)
röviden:
Hat különálló tintapatron!(ezt nem kell leírnom hogy miért jó ugye?)
VALÓBAN FOTÓNYOMTATÁS!
amúgy nézd meg itt: www.canon.hu
Az év fotónyomtatója lett 2001-2002-ben
két szervezetnél is.(EISA)
röviden:
Hat különálló tintapatron!(ezt nem kell leírnom hogy miért jó ugye?)
VALÓBAN FOTÓNYOMTATÁS!
amúgy nézd meg itt: www.canon.hu
Még valami azt a házadat mennyiért vetted?
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Üdv!
A nyomtatót nem ismertem, amúgy ami sokat nyomott az áron az a monitorod, PIII+lapja, Hdd-d, no meg a "nyomid"
Ezek szerint lézer a nyomtató???
ui.: Szerintem sem érdemes most eladni egy ilyen gépet.
A nyomtatót nem ismertem, amúgy ami sokat nyomott az áron az a monitorod, PIII+lapja, Hdd-d, no meg a "nyomid"
Ezek szerint lézer a nyomtató???
ui.: Szerintem sem érdemes most eladni egy ilyen gépet.
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
ÁHH.
mégse adom el.(jó ez)
Majd ha eljő a RADEON 8500 lehet hogy lecserélem az egészet egy P4-re.
mégse adom el.(jó ez)
Majd ha eljő a RADEON 8500 lehet hogy lecserélem az egészet egy P4-re.
Hát nem tudom.
A nyomtató mindenesetre 140.000 volt.
(egyébként jó a 350e.)
A nyomtató mindenesetre 140.000 volt.
(egyébként jó a 350e.)
Üdv!
Gumickurot
ja komolyan?
Na jó:ház én olyan 350eFT ???
NA ? Én most ilyen fejbe számolós modszerrel a hasamra ütöttem...sok?
Gumickurot
ja komolyan?
Na jó:ház én olyan 350eFT ???
NA ? Én most ilyen fejbe számolós modszerrel a hasamra ütöttem...sok?
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Mit adnátok ezért?(csak kiváncsi vagyok)
Intel D815
PIII 800EB
256MB SD-133 Hyundai(1×256)
Ati Radeon 32SD
Pioneer 16×DVD (tálcás)
IBM 40GB 7200 rpm ATA/100
1.44FDD Teac
ATX 300W Mini server ház (szürke)
CANON S 800
WIN ME
LG 795 FT 17" 1600×1200/75hz
Yamaha YST-MS201 (2.1)
KOMOLYAN!
Intel D815
PIII 800EB
256MB SD-133 Hyundai(1×256)
Ati Radeon 32SD
Pioneer 16×DVD (tálcás)
IBM 40GB 7200 rpm ATA/100
1.44FDD Teac
ATX 300W Mini server ház (szürke)
CANON S 800
WIN ME
LG 795 FT 17" 1600×1200/75hz
Yamaha YST-MS201 (2.1)
KOMOLYAN!
hát ledolgoznám az első gép árát, megyek a telketekre 2hétig téglát rakni vagy árkot ásni
megegyeztünk?
megegyeztünk?Üdv!
Ehh
, nem kell senkinek sem a PC-m??
Pedig milyen nehézsúlyú hardcore játokosoknak való!
Ehh
, nem kell senkinek sem a PC-m??
Pedig milyen nehézsúlyú hardcore játokosoknak való!
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Üdv!
aha, ez még tervezés csak, ha a régit, kompletten le tudom adni 44999FT-ért (mondjuk) akkor lehetséges az 1Ghz, meg a memória...
aha, ez még tervezés csak, ha a régit, kompletten le tudom adni 44999FT-ért (mondjuk) akkor lehetséges az 1Ghz, meg a memória...
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Szerintem ne szötymötyölj 800Mhz-cel, manapság 1Ghz alatt venni hülyeség...
A memória meg szemétárban van: 128Mb 3600Ft... Beszarok, hogy mennyire olcsó lett...
A memória meg szemétárban van: 128Mb 3600Ft... Beszarok, hogy mennyire olcsó lett...
A HDD azért nem írtam mert van egy 20GB 5400 Quantumom.
Hülye vagyok videokártya nem is kell van egy TNT2-m ű, ami ideiglenesen megteszi amig bele nem fektetek egy GeForce3MX-be
Na így pontosítva reálís nem.
Levonva a VGA árát 47e FT ből egy 800 duron jó mi?
Na jó a VGA és a 5400-es HDD visszafogná egy kicsit, de majd idővel....
Hülye vagyok videokártya nem is kell van egy TNT2-m ű, ami ideiglenesen megteszi amig bele nem fektetek egy GeForce3MX-be
Na így pontosítva reálís nem.
Levonva a VGA árát 47e FT ből egy 800 duron jó mi?
Na jó a VGA és a 5400-es HDD visszafogná egy kicsit, de majd idővel....
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Üdv!
Hohoó nekem az a 40-50 tökéletes lenne, van nekem most elég $-em hogy még egy gépbe fektessek, ez ami befolyna a régiből elég egy jó (!) AMD-s alaplapra.
Ehhez csak hangosan számolok javítsatok ki ha tévednék mi kell bele.
ATX Ház300W->15e
AMD 800->15e
bill.+egér+hangártya (SB12
->10e
128MB SDRAM 133->max 6000e ?
Videokártya: hm GF2MX 400 30e
összesen:76ból elméletileg kijönne egy 800 gép ez kábé megfelel a valóságnak nem?
Hohoó nekem az a 40-50 tökéletes lenne, van nekem most elég $-em hogy még egy gépbe fektessek, ez ami befolyna a régiből elég egy jó (!) AMD-s alaplapra.
Ehhez csak hangosan számolok javítsatok ki ha tévednék mi kell bele.
ATX Ház300W->15e
AMD 800->15e
bill.+egér+hangártya (SB12
->10e
128MB SDRAM 133->max 6000e ?
Videokártya: hm GF2MX 400 30e
összesen:76ból elméletileg kijönne egy 800 gép ez kábé megfelel a valóságnak nem?
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
én most raktam össze C 800Mhz,Geeforce 2 MX, 40GB HDD, FDD, LG 52X CDROM, 256MB ROM, SB lIVE,Nagy ház,stb. 144e Ft-ért és tényleg nem gagyi cuccok vannak benne, minden dobozos..
ja és hozzá 17" Philips monitor 49e-ért..
annyira lementek az árak, hogy a régi gépekkel nem lehet mit csinálni, legfeljebb marha olcsón eladni
ja és hozzá 17" Philips monitor 49e-ért..
annyira lementek az árak, hogy a régi gépekkel nem lehet mit csinálni, legfeljebb marha olcsón eladni
Én pedig ugyan ezt üzenném The SquarerOOt2-nek is...
Kolin: ezért a vasért 40-50-nél többet nem adnék.
az az igazság, hogy a Celeron I-es procik gyakorlatilag már nem sokat érnek.
a napokban vettem egy 300-ast (kifogástalanul müxött, mert már eladtam azóta) 2000 Ft-ért.
az az igazság, hogy a Celeron I-es procik gyakorlatilag már nem sokat érnek.
a napokban vettem egy 300-ast (kifogástalanul müxött, mert már eladtam azóta) 2000 Ft-ért.
Rulez ! Kúl ! Fajin !
Egyetértek, mert én 90-ért duron 700-ast láttam egy újságban
Hááááát... ha ezt el birod adni 85-ért, akkor rólad fogják elnevezni az új WTC-t!!!
Üdv!
Csak merő kiváncsiságból mennyit érhet ez:
INTEL LX-98 CT Alaplap
INTEL Celeron 333A (de 420-on semmi gond nelkül megy)
1,6GB HDD Seagate
64MB SDRAM 100Mhz
S3TrioV2 (jee)
SoundBlaster16 (woow)
Midi AT ház (220W)
Egér, bill.
Mitsumi 24*-es CD-rom.
Floppy
NA ????????
Csak merő kiváncsiságból mennyit érhet ez:
INTEL LX-98 CT Alaplap
INTEL Celeron 333A (de 420-on semmi gond nelkül megy)
1,6GB HDD Seagate
64MB SDRAM 100Mhz
S3TrioV2 (jee)
SoundBlaster16 (woow)
Midi AT ház (220W)
Egér, bill.
Mitsumi 24*-es CD-rom.
Floppy
NA ????????
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Nekem a vinyó kell.
(5 gigásat)
Pete Croft
"I make my own luck."
(5 gigásat)
Pete Croft
"I make my own luck."
₪Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...₪
Ja, már rámfér a fejlesztés. De ettől a géptől meg akarok szabadulni, és új alapokon fejleszteni.
"Elementary penguin singing Hare Krishna"
Van egy gépem, eladnám.
Hogy milyen gépem van?
Íme:
Abit BH6 alaplap
benne egy 333MHZs CeleronA csücsül
van még benne 1 100Mhzs 64mbs memória modul
meg (Acorp fajta)S3 Trio 3D 4mb AGP VGA kártya +
3DFX VooDoo2 12mbs kártya (Gainward Dragon 3000 fajta)
van benne még 1 Ensoniq Audio PCI hangkártya (Az SB kompatibilis és a Creative nyomta SB64 PCI).
Ha gondolkozna akkor agynak nevezném, de ehhelyett vinyónak hívom azt ami 5 giga benne, és asszem seagate.
meg van 32X-es Sony CD-rom meghajtó.
meg floppy drive.
Meg van neki Midi tornya háznak (3 db 5,25" és 2 3,5" hellyel)
Mindenhez van új driver. Ha kell felrakok rá BeOS 5 PEt.
Ára is van neki:
85 Mátyáskirály. De ha jófej vagy megegyezhetünk.
Van hozzá A4 Tech 4d egér is (4 gomb 2 görgő) meg billentyűzet is.
Ha Téged érdekel írj Nekem mert nem biztos hogy benézek mindig. THX
Hogy milyen gépem van?
Íme:
Abit BH6 alaplap
benne egy 333MHZs CeleronA csücsül
van még benne 1 100Mhzs 64mbs memória modul
meg (Acorp fajta)S3 Trio 3D 4mb AGP VGA kártya +
3DFX VooDoo2 12mbs kártya (Gainward Dragon 3000 fajta)
van benne még 1 Ensoniq Audio PCI hangkártya (Az SB kompatibilis és a Creative nyomta SB64 PCI).
Ha gondolkozna akkor agynak nevezném, de ehhelyett vinyónak hívom azt ami 5 giga benne, és asszem seagate.
meg van 32X-es Sony CD-rom meghajtó.
meg floppy drive.
Meg van neki Midi tornya háznak (3 db 5,25" és 2 3,5" hellyel)
Mindenhez van új driver. Ha kell felrakok rá BeOS 5 PEt.
Ára is van neki:
85 Mátyáskirály. De ha jófej vagy megegyezhetünk.
Van hozzá A4 Tech 4d egér is (4 gomb 2 görgő) meg billentyűzet is.
Ha Téged érdekel írj Nekem mert nem biztos hogy benézek mindig. THX
"Elementary penguin singing Hare Krishna"
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
