28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent

eti8
#32 eti8 [10104]
Azért változott Ez szebb mint a chaos theory volt nálam (full graf, kivéve a soft shadows, de azt is bírja, csak van ahol belassul ) (meg mint a videókon). Kicsit realisztikusabb. A fényhatások. De lehet, hogy azért, mert a chaos theoryban csak éjszaka mehetsz

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.16. 16:23
Razor03
#31 Razor03 [14703]
Én ahogy elnézem semmit(nem sokat) nem változott grafikailag. Ha tévedek javítsatok ki .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.05.16. 16:10
eti8
#30 eti8 [10104]
remélem elfut majd a gépemen. De mire kijön, már talán be tudok szerezni 1 új gépet. De sztem megvárom a dx 10-et a gépújítással, mert nincs kedvem még fejelsztgetni is, ha kijön. Év végére várható nem? (a dx 10)

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.05.16. 15:15
ati2002
#29 ati2002 [5661]
Jók.

---

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.05.16. 14:56
eti8
#28 eti8 [10104]
Ingame videókat találtam. Erre tessék. Nem csak ingame van, de a lényeg, hogy engem meggyőztek

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

eti8
#27 eti8 [10104]
láttam bocsánat...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.05.15. 16:43
eti8
#26 eti8 [10104]
Na látta, róla e3-as képeket. Számszerint csak 4-et, de nagyon tetszettek

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Peace
#25 Peace [28897]
Az jó! Én azt nem néztem sorry. Csak mivel ez tegnap került fel, a dátum alapján nem is gondoltam, hogy egyezne. És mégis.

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2006.02.04. 11:37
Corleone1
#24 Corleone1 [1782]
Ez ugyan az amit ati linkelt

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.02.04. 11:12
Peace
#23 Peace [28897]

Újabb múví

Nagyon kellemes hangulatú videjókat dobnak ki! Meghozzák az ember kedvét elég rendesen. És már smaci is van a bemutatóban!

Válasz erre

eti8
#22 eti8 [10104]
Hogy azt a román tevenyereggyártó mocskos kurva életbe is már

bocsi de ezt most kellett

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.01.31. 19:08
ati2002
#21 ati2002 [5661]
Jah, sajna elcsúsztatják szeptemberig, a rohadt X360 miatt.

Ezekkel a renderekkel be kell érnünk egyenlőre (szerencsére nagyon jók), de szerintem hamarosan lesznek ingame jelenetek is.

---

Válasz erre

Előzmény: eti8 2006.01.31. 18:59
eti8
#20 eti8 [10104]
hát én ingame videókat akarok látni
És ha jól láttam itt valami ilyesmi van, hogy 2006 sept. Ez remélem nem jelenti azt, hogy szeptemberig váratnak minek

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2006.01.28. 12:37
ati2002
#19 ati2002 [5661]
Új Trailer 10/10 pontos.

---

Válasz erre

mucius
#18 mucius [10106]
3-4. mission után úgy ellaposodik, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: SamFisher 2005.07.12. 11:04
ati2002
#17 ati2002 [5661]
Splinter Cell - Double Agent BÜNTETÉS!!!



Az UBISoft hivatalosan is megerősítette a Splinter Cell sorozat negyedik részének alcímét: Double Agent avagy Kettős Ügynök. A francia kiadó rendre nagy huszárvágásokkal kívánja felrázni a kissé leülepedőben lévő franchiseainak életét. A 2006 tavaszára időzített és PC, PS2, GC, XBOX, illetve X360 platformokra készülő játékban az eddigiektől gyökeresen eltérő megvilágításban láthatjuk hősünket, Sam Fishert.
Ezúttal egy terrorista csoport amerikai sejtjébe beépülve, belülről bomlasztva kell megakadályoznunk egy nagymérvű terrorista támadást. Kettős ügynökként megfontolt döntéseket kell hoznunk. A bűnözők túlbuzgó eltávolítása ránk terelheti a gyanút, viszont a határozatlan fellépés több millió ember életébe kerülhet.

A játék elkészítésében az UbiSoft montreáli, sanghaji és az Annecy-i stúdiói egyaránt közreműködnek. A fejlesztők korát megelőző grafikai megoldásokat, kiváló animációt, fejlett mesterséges intelligenciát és nyitott pályákat ígérnek. Mindemellé mindegyik platformhoz egyedi tartalmi elemeket gyártanak.


Főbb jellemzők:

Az NSA ügynökei és a terroristák egymással ellentétes feladatok elvégzésére ösztökélnek.
Kettős ügynökök által alkalmazott szabotázs akciókat bevetve kell meghiúsítanunk a tenoristák terveit.
Szerteágazó történet, eltérő befejezésekkel: Minden döntésed befolyásolja a történetét és a két oldalon állók cselekedeteit.
Kémkedés a világ minden táján: Ázsia, Afrika és USA szerte változatos küldetésekben kell helytállnunk. Lesz módunk víz alatt, homokviharban és ejtőernyőzés közben bizonyítani.
Új, egyedi kütyük: Feketepiacról szerzett terrorista fegyverek és más NSA felszerkók garmadája.
Újszerű online játékmódok.

forrás:HW, + képek

---

Válasz erre

eti8
#16 eti8 [10104]
Akkor (ha ez lesz a címe) sam bácsi még sem lesz rossz

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.12.07. 08:46
ati2002
#15 ati2002 [5661]
Splinter Cell 4 hivatalos cím felfedve

Freak, 21:38 - PC PS2 XBOX GC X360 MOBIL - Játék: Lopakodós -


(Gamefront) Ugyan hivatalos bejelentés még nem történt a Splinter Cell negyedik részének hivatalos alcíméről mivel még mindig kőkemény médiazárlat van elrendelve az Ubisoft által de több helyről is csepegtetett bizonyítékok - hivatalosan bejegyzett webcím és kiszivárgott újságborító - alapján megállapíthatjuk, hogy az új rész hivatalos címe Splinter Cell: Double Agent lesz.

---

Válasz erre

eti8
#14 eti8 [10104]
Egyébként szép a grafika a képek alapján, de abszolút de nem élethű. Minden túlságosan csillog. Ez a baj az új játékokkal. Nem figyelik meg a csillogásokat, mielőtt beviszik a játékba, és pl csillog a betonfal, meg a fatuskó
Jól van a csiszolt fémeknek tényleg így kéne csillogniuk kb, de nem a srác ruhájának...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2005.11.11. 17:50
eti8
#13 eti8 [10104]
Van erre is egy progi. De én úgy hallottam, hogy a reload nevű csapat már fel is törte. De ezt tényleg csak pletyka szinten hallottam
Én megvettem anno a Strongholdot 12000ft-ért. 2 héttel később a tescoban 2 ezer volt ezt vedd meg játékok között. Na itt telt be a pohár az eredetikkel...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2005.11.11. 21:52
Razor03
#12 Razor03 [14703]
Hát az gáz. Ha nem eredeti hogy indítottad el pontosan? Valamikor olvastam itt a fórumon hogy már el lehet valahogy indítani. Még mindig nagyon sokat kell vele vesződni? Mert ha igen akkor inkább megveszem, ennyivel már tartozom a pc-s játékiparnak ennyi év után .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.11.11. 21:33
eti8
#11 eti8 [10104]
Nekem meg van a "nem gyári" változat
Csak a mostani gépemen nincs hely
Majd karácsonyra veszek 1 újat, és azon majd végigtolom
Egyébként a hokiadoi küldetésig már eljutottam, de mivel az akkori videókártyámhoz kevés volt a táp lefagyott és elveszett az elmentésem. Miután ez másodszorra is megtörtént, elborult az agyam, és letöröltem

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2005.11.11. 21:27
Razor03
#10 Razor03 [14703]
Még a Chaos Theory-t sem toltam (csak a demo-t) de mostmár tényleg megveszem eredetiben.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

eti8
#9 eti8 [10104]
Hehe. Kezd hasonlítani a The cronicles of riddickre a sztori
Mármint a börtönből való szökdösés
Milyen gyökérül néz már ki Samike.. Skinhead lett belole
Itt vajon már egyáltalán nem lesz thecknika? Fura, hogy most a "rosz" oldalon kell majd harcolni

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2005.11.11. 17:45
Corleone1
#8 Corleone1 [1782]
És itt van még néhány kép

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Corleone1
#7 Corleone1 [1782]
Beindult a hivatalos honlap
Ami eddig tudni lehet a 4. részről:

Miután Sam lányát, a 23 éves Sarah Fishert egy részeges ámukfutó halálra gázolja, nem csoda ha apja, Sam, nem tudván feldolgozni az esetet, megindul a züllés útján. Először csak a Third Echelon kötelékét kell elhagynia, majd miután fokozatos leépülésbe kezd, minden mindegy alapon bankrablássorozatba folytja bánatát. Felkészültsége okán 36 alkalommal képes kirabolni az államok különböző bankajit, ahonnan minden egyes alkalommal álarc nélkül érkezik, és gyalogszerrel áll tovább - karolások nélkül természetesen. A nagyjából 4 millió dolláros zsákmánnyal bíró sorozat azonban végeszakad egyszer - a 48 éves veteránt körbevevő SWAT kommandósok előtt megadja magát, és önkéntesen börtönbe vonul.

A játékban fontos szerepe lesz Sam cellatársának Jamie Washingtonnak, aki életfogytiglani büntetését tölti és egész véletlenül tagja egy New Orleans-i bűnszervezetnek (JBA), amelyet egy bizonyos Emile Dufraisne vezet (az egyik képen feltűnik ő is). Ahogy az várható volt, Sam Fisher természetesen nem kíván sokáig a börtönben dekkolni, így megszökik, mégpedig (micsoda véletlen) Jamie-vel együtt.

Az infó a samfisher.uw.hu-ról van

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

SamFisher
#6 SamFisher [56]
Nektek tetszett a 3??(Chaos Theroy)???

Good by

Válasz erre

VodevilX
#5 VodevilX [11345]
majd kijön "when it's done!"

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

SamFisher
#4 SamFisher [56]
JA!Elég hülye név!Nem tod mikor jön ki?Tán 1-2 év,vagy több??

Good by

Válasz erre

Corleone1
#3 Corleone1 [1782]
Én egyenlőre nagyon jól megvagyok a CT-val.

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

ati2002
#2 ati2002 [5661]
megjelenés:
Q4 (January-March 2006)
Silent Hunter 4 - PC
Heroes of Might and Magic 5 - PC
Splinter Cell 4 - PC

---

Válasz erre

-Smith-
#1 -Smith- [409]
Látom ennek a gammának még nincs topicja. Egyesek szerint SC:Anarchy Galore lesz a címe. Ennél hülyébb nevet még nem adtak játéknak.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat