28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorra Akadva 4 (Scary Movie 4)

jENEY
#19 jENEY [118]
bocs az offolásért csak a poénok kikivánkoztak belőlem

,,|,,()|-_-|(),,|,,>>>>>>>>Nem mindegy hogy viz alatt szexelni vagy szex alatt vizelni!

Válasz erre

jENEY
#18 jENEY [118]
jajj télleg meg amikor a kör van azt egy segg ráül hát az baromi nagy

,,|,,()|-_-|(),,|,,>>>>>>>>Nem mindegy hogy viz alatt szexelni vagy szex alatt vizelni!

Válasz erre

jENEY
#17 jENEY [118]
meg amikor az ufkat leölik

,,|,,()|-_-|(),,|,,>>>>>>>>Nem mindegy hogy viz alatt szexelni vagy szex alatt vizelni!

Válasz erre

jENEY
#16 jENEY [118]
jah amikor aszongya hogy ez vok én ez meg a feleségem azt elövesze egy virsllit meg ehy pilóta kekszet'

,,|,,()|-_-|(),,|,,>>>>>>>>Nem mindegy hogy viz alatt szexelni vagy szex alatt vizelni!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.02.01. 16:38
jENEY
#15 jENEY [118]
van 4dik rész?

,,|,,()|-_-|(),,|,,>>>>>>>>Nem mindegy hogy viz alatt szexelni vagy szex alatt vizelni!

Válasz erre

Razor03
#14 Razor03 [14703]
Nekem eddig a 3. rész jött be leginkább .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

gabosh
#13 gabosh [5142]
2 nappal a szulinapon utan jon ki
Fain..Nekem nagyon bejon, szerintem jo resz lessz.

Válasz erre

eti8
#12 eti8 [10104]
Én nem láttam a filmeket, csak hallottam róluk
De így is jókat röhögtem

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2006.02.01. 16:23
.:[Kain]:.
#11 .:[Kain]:. [11704]
ha nem láttad a filmeket amiket kiparodizáltak, vagy nem vagy legalább közepes angolból, akkor természetes, hogy nem érted a lényegesebb poénokat.

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2006.02.01. 15:04
eti8
#10 eti8 [10104]
Nekem eddig a 3 jött be, de ez is poén lesz, ahogy elnézem
Majd megnézem

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Peace
#9 Peace [28898]
Ez kegyetlen lesz!! KELL! KELL!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.02.01. 15:16
Peace
#8 Peace [28898]
Nagyon jóóóó!!! Imádom az összes részt! Már töltöm is a bemutatót.

Válasz erre

Előzmény: LiT 2006.02.01. 14:02
VodevilX
#7 VodevilX [11345]
hát én asszem részről részre egyre szarabb volt ...
de majd megnézem hátha valamit sikerül alkotniuk

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Death man
#6 Death man [6926]
Ahogy néztem lesz benne Átok és Falu is.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Death man
#5 Death man [6926]
2naon szar volt.
De 3már ismét jó volt szal reméljük ezzelse lesz baj

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

.:[Kain]:.
#4 .:[Kain]:. [11704]
a három szerintem jobb volt, mint az első.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.02.01. 14:21
Barthezz
#3 Barthezz [54711]
Megnéztem a trailert, hát ez nagyon komoly lesz Világok harca, Lost és Saw lesz benne főként kiparodizálva Nyilván ettől sem várható azért a Scary Movie 1 színvonala, de azért egyszer kíváncsi leszek rá nagyon!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: LiT 2006.02.01. 14:02
.:[Kain]:.
#2 .:[Kain]:. [11704]
véééégre!

Válasz erre

Előzmény: LiT 2006.02.01. 14:02
LiT
#1 LiT [20136]
Ma jött ki a trailer!! Biztos megnézem. Nézzétek meg a trailert itt:
http://movies.yahoo.com/feature/scarymovie4.html

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat