28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

boldog születésnapot nekem!:)

MagicMoment
#212 MagicMoment [17778]
jeah!

Válasz erre

Chrono
#211 Chrono [3424]
thanx mindenkinek

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

Rauros
#210 Rauros [2626]
sajnos az nem fog menni

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.10.06. 10:44
CamelX
#209 CamelX [6215]
Rauros: Boldog születésnapot!
Ha gondolod akkor hétvégén velem is megünnepelheted, tudod mit kell tenned...

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Rettenthető
#208 Rettenthető [1963]
Boldog születésnapot utólag az elmúlt 40 évre visszamenőleg és előre az elkövetkezendő 100 évre mindenkinek!

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

Válasz erre

Rauros
#207 Rauros [2626]
köcci

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2005.10.05. 22:54
Pyrogate
#206 Pyrogate [21953]
Boldog születésnapot mindkettőtöknek!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Lyobag
#205 Lyobag [6266]
bassz ki! itt sírsz a fülembe., hogy nem kívántam neked! úgyhogy itt is boldog szülibnapot! és a tortdból azért adjál majd!

Válasz erre

Előzmény: Rauros 2005.10.04. 23:59
Babykiller
#204 Babykiller [14268]
Téged észre sem vettelek, akkor neked is BSZ tegnapra

Válasz erre

Előzmény: Chrono 2005.10.05. 00:14
Barthezz
#203 Barthezz [54710]
Chrono és Rauros: Boldog szülinapot mindkettőtöknek!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Chrono
#202 Chrono [3424]
Akkor neked is: BOLDOG SZÜLINAPOT!

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

Előzmény: Rauros 2005.10.04. 23:59
Babykiller
#201 Babykiller [14268]
Idősebbnek néztelek ám, BSZ!!!

Válasz erre

Előzmény: Rauros 2005.10.04. 23:59
Rauros
#200 Rauros [2626]
na az én órám szerint már 20 éves vagyok!!!!!!

iszok is egy sört az egészségemre

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Chrono
#199 Chrono [3424]
Thanx, bár ünnepelni úgyis csak december elején fogom, 2 másik haverommal összevonjuk és asszem total ko lesz

én még nem mondom azt h boldog szülinapot mert még van 19 perc

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

Előzmény: Rauros 2005.10.04. 23:36
Rauros
#198 Rauros [2626]
LOLL!

Boldog Szülinapot!!!

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: Chrono 2005.10.04. 23:33
Chrono
#197 Chrono [3424]
ehh, 23 és fél órája 18 vagyok

(és még nemvok hótrészeg )

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

Előzmény: Rauros 2005.10.04. 23:32
Rauros
#196 Rauros [2626]
ehhh, fél óra múlva 20 éves leszek

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Barthezz
#195 Barthezz [54710]
Thx, utólag is

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.09.23. 23:07
CamelX
#194 CamelX [6215]
Hopp, utólag boldog szülinapot Barthezz
(nem volt még időm átolvasni mindent)

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Barthezz
#193 Barthezz [54710]
Itt is thx mindenkinek a további gratulációkat is!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Tyrn
#192 Tyrn [11406]
Boldog szülinapo tBarthezz!

Válasz erre

Porker
#191 Porker [8000]
Isten éltessen Barthezz!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

kappadi
#190 kappadi [3564]
na itt is boldog szülinapot barhezz!

és előre kívánom ugyanezt donnie-nak is!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 11:18
kappadi
#189 kappadi [3564]
na itt is boldog szülinapot barhezz!

és előre kívánom ugyanezt doni-nak is!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 11:18
kopi1981
#188 kopi1981 [492]
A társadalmi érzéketlenségre az egyén válasza a nárcizmus...

Az erő legyen veletek!

Válasz erre

Donnie
#187 Donnie [1447]
thx, 1 nappal vagy idősebb

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 11:18
Barthezz
#186 Barthezz [54710]
Köszi neked is meg Donnie-nak is

Donnie: Neked meg akkor holnapra boldog szülinapot!

Most megyek mamámékhoz, ott is kapok ajándékot, meg itthon is kaptam tegnap este mindenfélét

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.09.18. 11:09
asas01
#185 asas01 [12269]
Boldog szülinapot Barthezz!

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

padavan
#184 padavan [21647]
Sok-sok nézeteltérésünk ellenére boldog szülinapot és még egy kalappal Neked!

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 00:48
Donnie
#183 Donnie [1447]
nekem holnap lesz Boldog szülinapot Barthezz

Válasz erre

Barthezz
#182 Barthezz [54710]
Thx mindenkinek a gratulációt!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

The Conquistador
#181 The Conquistador [2300]
Boldog születésnapot! Mostmár Amerikában is felnőtt ember vagy.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 00:48
bodajoci
#180 bodajoci [4958]
Szép napot, aztán nem berúgni (csak kicsit)

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 00:48
Rauros
#179 Rauros [2626]
isten éltessen!

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 00:48
kelkáposzta
#178 kelkáposzta [6439]
Happy Birthday !

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 00:48
sipec
#177 sipec [19623]
grat

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.09.18. 00:48
Barthezz
#176 Barthezz [54710]
Ma van a 21. szülinapom, pontosabban reggel fél 7 körül lesz
Lehet gratulálni

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

kappadi
#175 kappadi [3564]
köszi mindenkinek minahányszor!

L. Ádám

Válasz erre

sipec
#174 sipec [19623]
hihi boldog szulinapot

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.08.22. 11:47
CamelX
#173 CamelX [6215]
másodszor is boldog szülinapot

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

kopé
#172 kopé [38449]
akkor így másodszor is: heppi börzdéj, meg ha megtalálom a 3.at is akkor ott is

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.08.22. 11:47
kappadi
#171 kappadi [3564]
ok,köszi it is!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.08.22. 11:51
Barthezz
#170 Barthezz [54710]
Akkor a 3. topicban is boldog 16. szülinapot
Még egy hónap, és itt az enyém is

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.08.22. 11:47
kappadi
#169 kappadi [3564]
na mivel ez ilyen topic!

akkor NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK MAGAMNAK!

L. Ádám

Válasz erre

.:[Kain]:.
#168 .:[Kain]:. [11704]
ha csak ez kell?

Válasz erre

Előzmény: killerbala 2005.08.20. 20:33
killerbala
#167 killerbala [1503]
Nem, te Pistike vagy! Kell még egy kis upgrade az Istvánig.

"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.20. 20:32
.:[Kain]:.
#166 .:[Kain]:. [11704]
csak az a baj, hogy István ÉN vagyok

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 20:27
bodajoci
#165 bodajoci [4958]
Hát igen, az egész ország engem ünnepel Nem vok nagyképű, csak nagy a képem

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Előzmény: Babykiller 2005.08.20. 18:14
killerbala
#164 killerbala [1503]
25 vagy 120 nem tök mindegy? Már ő is érzi a kaszást maga körül!

"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde

Válasz erre

Előzmény: Ducard 2005.08.20. 18:21
Ducard
#163 Ducard [322]
LOL. Volt már rá példa estleg?

"Harc nélkül adjuk meg magunkat, mondd, hová tűntek az álmok?"

Válasz erre

Előzmény: Babykiller 2005.08.20. 18:14

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat