Tisztázzuk: Első gombot úgy nyomod le hogy a daruval betöröd a padlót.és letolod a szobrot. Második:Visszahuzod a darut és a másik gombra rábaszod.2 megvan. Visszamész a csapdkon keresztül és ráállsz a gombra.Gyorsan tmész,még nyitva van és nem enged át?Talán gurulj vagy vmi
Elakadtam azon résznél, ahol 3 faajtó van egy szigeten s egy darú illetve egy szobor segítségével kettőt ki is iktattam..de a harmadik ajtó az gázos...
a 3. kör pedig =====van az a kő kör amire ha rálépek lenyomódik, s van 10 másodpercem, hogy odaérjek mielőtt becsukódik az ajtó...odaérek, s nem enged be pedig az ajtó nyitva...mintha egy láthatatlan fal lenne ott...
nem értem..
THE ARCITECT'S TOMB
GOW 1
sziasztok !
Segitséget kérnék!!!
God Of War
Elakadtam azon résznél, ahol 3 faajtó van egy szigeten s egy darú illetve egy szobor segítségével kettőt ki is iktattam..de a harmadik ajtó az gázos...
a 3. kör pedig =====van az a kő kör amire ha rálépek lenyomódik, s van 10 másodpercem, hogy odaérjek mielőtt becsukódik az ajtó...odaérek, s nem enged be pedig az ajtó nyitva...mintha egy láthatatlan fal lenne ott...
nem értem..
a játékom eredeti..nem másolt
kőke
Remélem érthetö leszek.Az a lényeg hogy a rácsot telsen befedje a fal amit kiraksz.A jobb felsö sarokban lévőt fogod és ráhuzod a forgó köre.Az óra járásával ellentétes irányba 9o°-t húzol a karral.Told oda a jobb alsóhoz és igy egymásba illeszkednek.Fogd meg a T alakút és bármelyik irányba tekerj rajta 90 fokot.Told be pontosan a közepébe a rácsnak.A kicsi kockát azt huzd el az utbol mert arra nem lesz szükséged.Fogd meg a bal sarokban azt a felforditott Lbetü alakot és forgasd el 180 fokkal éshelyezd el a kapu bal oldalán.Az utsó 2-t azt látni fogod hogy illeszd be.Hajrá
Megint lenne egy nagy problémám amiben biztos tudtok segíteni! Két nyakláncot kell megkeresnem, amelyből az elsőnél akadtam el! Beérve abba a barlangba, melyben az első nyaklánc van, a nyaklánc elé egy deszkakerítés csapódik le! A lényeg az, hogy ha meg akarom szerezni azt a nyakláncot akkor különböző formájú és magasságú kőtömböket kell megfelelően elhelyezni!!! Van ebben a helyiségben egy kar egy forgópadlóval együtt! Gondolom ezen kell elforgatni a nem megfelelő helyzető tömböket! A gond csak az, hogy fogalmam sincs mit kéne kiraknom belőlük!
A segítséget előre is köszönöm!
forzaferrari:Nekem is mindig lefagyott,a második nyaklánc megszerzése után,amikor bementem a barlangba,ahol össze kell tolni a hidakat.Ott 3 percet vártam,és továbbment,amikor átjutottam a második oldalra,megint Loading-ot írt,és ott már nem ment tovább.A trükk az,hogy amikor az első lefagyásnál továbbenged,akkor vissza kell menni annak a barlangnak a bejáratához,ahol a második nyakláncot megszerezted.Ott le kell save-elni,majd öngyilkosságot kell elkövetni.Ezután ismét a baréang elött folytatod,viszont akkor másr lefagyás nélköl átenged.Ezután a 2. lefagyásnál is 3 percet kell várni,és már mehetsz is tovább.Nekem ez bejött,remélem neked is sikerülni fog.
Már megint egy úszós témánál akadtam el! Van egy folyosó, ahol szabályos időközönként két sor lánc két -az egész folyosót beterítő- vasrácsot húz!
Mikor beúszok a folyosóba még be tudok bújni az egyik gödörbe, de aztán már elkap az egyik rács és szétnyom egy szitán! Remélem érted melyikről beszélek!
Köszönöm!
tudnátok segitteni el akkadtam a god of warban a sivatag közepénvagyok egy ajtó elött és ott van egy szirén és énekel nemtom mit csináljak léci valaki segitsen
Basszus, megvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan.
Már nem kell rá válasz köszi, mire leírtam, addigra rájöttem.
Ha valaki ugyanitt akadt el esetleg, akkor a megoldás az, hogy a hullát a másik oldalon be kell dobni a folyóba, az átúszik a gomb oldali helyiségbe, ahol ha kihalászod a folyóból a hullát rá tudod rakni a gombra. Te pedig a szoba közepén lévő gombra tudsz állni. Ezzel kinyílik a kapu.
Sziasztok!
Nekem is kéne egy kis segítség valamelyik profitól. A God of War-ban egy kör alakú szobában akadtam el, ahol egy hullát kell rá tenni a szoba közepén lévő gombra, és egyben egy mellékszobában lévő gombot is le kéne nyomni, ahhoz, hogy kinyíljon a folytatáshoz a kapú. Csakhogy ha én állok rá, akkor nincsen időm, átszaladni a kinyíló kapun, mert ahogy leszállok, bezáródik. MIT KELL ITT CSINÁLNI??????????????
Köszi a segítséget.
Üdv: PS2-n játszok
Hello!
Nekem az a problémám, hogy át kéne úsznom egy olyan folyosón, amely falából tüskék és korongok jönnek ki! A baj az, hogy akármit csinálok akkor sem tudja átúszni anélkül, hogy az egyik tüske ne szúrja át! Itt van valami trükk vagy én vagyok a lassú!
Köszi
sziasztok. elakadtam a god of war 2ben ott tartok hogy visszatérek a Destiny Arénájába és felmegyek azon az izén ééés az egyik ajtó vagy min ha bemegyek akkor ott egyböl van egy mentés hely és ott pedig lehet ugrálni azokon a fehér bigyókon. és ha ott átérek a másik partra és kinyirom azokat a formákat onnan hogy kell tovább??? PLS SEGITSETEK kössszi puszi
Helósztok!ISmét elakadtam amikor hádész szobránál vagyok végig megyek a folyosóna gördülő valamik között, és aztán mit csináljak ? Előre is kössz a segítséget!
Azzal nincs is gond, mert megölöm őket, de a padló akkor is lecsapódik mindig! Ha marad akkor is csak pár siren marad még életben! Vagy azokat is gyorsan ki kéne nyírnom, hogy a padló a helyén maradjon?
Ha a rage of the gods képességed műkszik, akkor azt használd, de előtte üsd szét a páncéljukat az x,x,háromszög kombinációval és ekkor nyomd be a rage of the gods-ot(Left stick és Right stick egyszerre történő benyomása kattanásig) Ekkore sokka lerősebbeket támadsz.Próba cseresznye...
Hello! Tényleg a ládát kellett rárúgni a kapcsolóra és hátra ugrani! Köszi szépen! A következő kérdésem meg az lenne, hogy nem sokkal ezután bejutok egy terembe ahol pajzsos élőhalottakkal és sirenekkel kell harcolnom, mikor egyszercsak a padló eltűnik alólam és már zuhanok is az örökkévalóságba! Már mindent megpróbáltam, de sem kapaszkodót nem találtam, sem a falakat nem tudtam átütni! A segítséget előre is köszi!
Asszem ott egy láda segítségével kell továbbjutni. Szóval van egy ládád, húzd el a falig ahol van az a pörgőrész és addig húzd ameddig engedi. Most ekkore fogd meg a ládát és készülj fel az elrúgására, hogy rámenjen a gombra és ezutná egyből hátra kell gurulnu, rögötnb a rugás utáni pillanatban és át is jutottál. Vmi ilyesmi az a rész...
Sziasztok!
Zollerv 2* is feltette már a kérdést, hogy Pandora templomában a második kék színű pajzsot hol és hogyan lehet megszerezni! Az elsőt egy kötélen lemászva és egy szakadék felett átmászva szereztem meg, de arra már sehogy sem tudok rájönni, hogy a másodikat hogy kell! Abban a teremben ahova a pajszokat kell elhelyezni van egy forgóajtó is, ami egy taposókapcsoló hatására jön működésbe! Azzal kéne valamit csinálni?
alan smith
Zeusz nyila, vissza kell menni azon a letran amelyiken feljottél a tetőre, át valami dombon, vagy hídon ahol találsz egy nyílvetőt, azt le kell tolni egy folyosón ahol 4 ajtó van, es egy nagy faajtó amit nem tudsz kinyitni az egyik ajtó előtt forgatni a nyilvetot addig amig az ajto fele nem fordul azt betorni es kesz.
Hello! Ott asszem vissza kell menni és meg kell szerezni egy olyan varázslatot(valami Posseidon), melynek segítségével villámokat tudsz szórni! És így el tudod pusztítani a csávót, aki így elengedi a kart és lent is lesz a híd!
Sziasztok!
Zollerv 2* is feltette már a kérdést, hogy Pandora templomában a második kék színű pajzsot hol és hogyan lehet megszerezni! Az elsőt egy kötélen lemászva és egy szakadék felett átmászva szereztem meg, de arra már sehogy sem tudok rájönni, hogy a másodikat hogy kell! Abban a teremben ahova a pajszokat kell elhelyezni van egy forgóajtó is, ami egy taposókapcsoló hatására jön működésbe! Azzal kéne valamit csinálni?
Sziasztok most kezdtemm el a god of wart és elakadtam. athenban amikor a híd leszakad egy oszlopon átugrok, felmegyek egy létrán és nem nyitja le a csávó a hidat. akit lehetett kinyírtam. Légyszi segítsetek ha tudtok.Előre is kössz.
Jah, hogy ott tartasz. Húzd meg a kart, kijönnek a platformok, ugroj a vízbe és ha szemből nézed akkor az utolsó oszlop tövében van egy vízalatti lift, amivel tovább tudsz jutni
Köszi annál tovább jutottam ott vagyok hogy poseidon felesége szobránál és van egy kar meghúzom és a vizből feljönnek ijen táblák fel tudok ugrálni a szoborig és ennyi nem tudok mit csinálni. figyi nem tudnád megadni a msn cimedet
RAI*DEN, tudsz valami orvoslást akadás ellen?Továbbvittem csak most van egy videó hogy Kratos elé beugrik egy zöld kutya féleség, de beakad a videó és egy idő után nem is megy tovább.Az egyik oldalán enyhén körkörösen karcos a DVD.De tényleg csak enyhén.
Ugylátom nekem van a legtöbb gondom ott vagyok hogy: vizes pálya poseidon feleségének a szobránál és nem tom mit kéne csinálni valaki segitsen légyszives
igen ott vagyok akkor bemegyek egy terembe ahol megkapom azt a kardot megszerzem a azt a kék szinü pajzsot beteszem a kapuba és nem találom a másikat. Azt megtudnád nekem mondani hogy az hol
van? azt hiszem valami zeusz pajzsa
Véletlenül nem ott vagy amikor, azon a termen kívül ahonnan bejöttél ebbe a termebe, ott van egy platform és azon van egy kar. Ha azt forgatod akkor forgatod a termet és más bejáratokhoz jutsz? Ez lenne az? Ha igen, akkor pörgesd mert ott kell tovább jutni az egyik járatnál
Raiden ugy látom hogy te profi vagy légyszi segits mert elakadtam ott hogy vagyok egy teremben pandora templomában és egy medence féleség van meg egy nagy kristály és a medencében van egy lyuk oda kéne leuszni szerintem de nem tudom hogyan kell légyszi segits. kössz.
szia lécci segits ott abban a teremben vagyok ahol van az a nagy kristály amit össze lehet tolni és van ott viz és a vizben látok egy jukat oda hogy kell leúszni??