28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War

Assassin King
#80 Assassin King [752]
Tisztázzuk: Első gombot úgy nyomod le hogy a daruval betöröd a padlót.és letolod a szobrot. Második:Visszahuzod a darut és a másik gombra rábaszod.2 megvan. Visszamész a csapdkon keresztül és ráállsz a gombra.Gyorsan tmész,még nyitva van és nem enged át?Talán gurulj vagy vmi

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!

Válasz erre

poláris
#79 poláris [6]
Elakadtam azon résznél, ahol 3 faajtó van egy szigeten s egy darú illetve egy szobor segítségével kettőt ki is iktattam..de a harmadik ajtó az gázos...
a 3. kör pedig =====van az a kő kör amire ha rálépek lenyomódik, s van 10 másodpercem, hogy odaérjek mielőtt becsukódik az ajtó...odaérek, s nem enged be pedig az ajtó nyitva...mintha egy láthatatlan fal lenne ott...
nem értem..
THE ARCITECT'S TOMB
GOW 1

Válasz erre

poláris
#78 poláris [6]
Bocs...
A pálya neve THE ARCITECT'S TOMB

Válasz erre

poláris
#77 poláris [6]
Szia !
God Of War 1
a pálya neve T

Válasz erre

Assassin King
#76 Assassin King [752]
2 kérdésem lenne:

1.Most a gow 1-ben vagy a 2-ben akadtál el?

2.Pálya neve?

A pálya nevével többet segítesz

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!

Válasz erre

poláris
#75 poláris [6]
a G.O.W2 már végigvittem de az 1-ben itt elakadtam

Válasz erre

poláris
#74 poláris [6]
God Of war 2 bocs

Válasz erre

poláris
#73 poláris [6]
sziasztok !
Segitséget kérnék!!!
God Of War
Elakadtam azon résznél, ahol 3 faajtó van egy szigeten s egy darú illetve egy szobor segítségével kettőt ki is iktattam..de a harmadik ajtó az gázos...
a 3. kör pedig =====van az a kő kör amire ha rálépek lenyomódik, s van 10 másodpercem, hogy odaérjek mielőtt becsukódik az ajtó...odaérek, s nem enged be pedig az ajtó nyitva...mintha egy láthatatlan fal lenne ott...
nem értem..
a játékom eredeti..nem másolt
kőke

Válasz erre

Assassin King
#72 Assassin King [752]
Nagyon Szívesen

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!

Válasz erre

izentropikus
#71 izentropikus [24]
köszönöm a segítséget!!!

alan smith

Válasz erre

Előzmény: Assassin King 2007.07.07. 18:21
Assassin King
#70 Assassin King [752]
Remélem érthetö leszek.Az a lényeg hogy a rácsot telsen befedje a fal amit kiraksz.A jobb felsö sarokban lévőt fogod és ráhuzod a forgó köre.Az óra járásával ellentétes irányba 9o°-t húzol a karral.Told oda a jobb alsóhoz és igy egymásba illeszkednek.Fogd meg a T alakút és bármelyik irányba tekerj rajta 90 fokot.Told be pontosan a közepébe a rácsnak.A kicsi kockát azt huzd el az utbol mert arra nem lesz szükséged.Fogd meg a bal sarokban azt a felforditott Lbetü alakot és forgasd el 180 fokkal éshelyezd el a kapu bal oldalán.Az utsó 2-t azt látni fogod hogy illeszd be.Hajrá

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!

Válasz erre

izentropikus
#69 izentropikus [24]
Sziasztok!

Megint lenne egy nagy problémám amiben biztos tudtok segíteni! Két nyakláncot kell megkeresnem, amelyből az elsőnél akadtam el! Beérve abba a barlangba, melyben az első nyaklánc van, a nyaklánc elé egy deszkakerítés csapódik le! A lényeg az, hogy ha meg akarom szerezni azt a nyakláncot akkor különböző formájú és magasságú kőtömböket kell megfelelően elhelyezni!!! Van ebben a helyiségben egy kar egy forgópadlóval együtt! Gondolom ezen kell elforgatni a nem megfelelő helyzető tömböket! A gond csak az, hogy fogalmam sincs mit kéne kiraknom belőlük!
A segítséget előre is köszönöm!

alan smith

Válasz erre

Előzmény: Ravenkin 2007.06.24. 20:13
Sandman Version 2.0
#68 Sandman Version 2.0 [1]
forzaferrari:Nekem is mindig lefagyott,a második nyaklánc megszerzése után,amikor bementem a barlangba,ahol össze kell tolni a hidakat.Ott 3 percet vártam,és továbbment,amikor átjutottam a második oldalra,megint Loading-ot írt,és ott már nem ment tovább.A trükk az,hogy amikor az első lefagyásnál továbbenged,akkor vissza kell menni annak a barlangnak a bejáratához,ahol a második nyakláncot megszerezted.Ott le kell save-elni,majd öngyilkosságot kell elkövetni.Ezután ismét a baréang elött folytatod,viszont akkor másr lefagyás nélköl átenged.Ezután a 2. lefagyásnál is 3 percet kell várni,és már mehetsz is tovább.Nekem ez bejött,remélem neked is sikerülni fog.

Ui.:Előre is bocs,a helyesírási hibákért.

Válasz erre

Ravenkin
#67 Ravenkin [192]
használd a gyorsúszást, amivel a falakat törted át.

Válasz erre

Előzmény: izentropikus 2007.06.24. 15:07
izentropikus
#66 izentropikus [24]
Hello Raiden!

Már megint egy úszós témánál akadtam el! Van egy folyosó, ahol szabályos időközönként két sor lánc két -az egész folyosót beterítő- vasrácsot húz!
Mikor beúszok a folyosóba még be tudok bújni az egyik gödörbe, de aztán már elkap az egyik rács és szétnyom egy szitán! Remélem érted melyikről beszélek!
Köszönöm!

alan smith

Válasz erre

RAI*DEN
#65 RAI*DEN [3086]
Ajánlott felhangosítani a tv-t

Válasz erre

Előzmény: gohan 2007.06.23. 14:45
Ravenkin
#64 Ravenkin [192]
A sivatagban 3 szirén van, ahol elkezded hallani a hangjukat, arrafele kell oket keresni, meg kell oket olni, es akkor kinyilik az ajto.

Válasz erre

Előzmény: gohan 2007.06.23. 14:45
gohan
#63 gohan [1]
tudnátok segitteni el akkadtam a god of warban a sivatag közepénvagyok egy ajtó elött és ott van egy szirén és énekel nemtom mit csináljak léci valaki segitsen

Válasz erre

forzaferrari
#62 forzaferrari [4]
Sziasztok Amikor a két nyakéket kell megszerezni visszafele jövök a 2.nyakláncal és lefagy már átmásoltam de akkor se megy tovább!

Válasz erre

izentropikus
#61 izentropikus [24]
Köszi szépen! Megvan a dolog!

alan smith

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2007.06.16. 23:58
RAI*DEN
#60 RAI*DEN [3086]
Egyszerűen használd a gyorsúszást amivel a falakat töröd bee a víz alatt és ezt a gombot tartsd hosszan lenyomva, hogy teljes erővel tudjál úszni...

Válasz erre

Előzmény: izentropikus 2007.06.16. 10:37
Any
#59 Any [30]
nna segítsen vki pls!!

Válasz erre

Fucek
#58 Fucek [2]
Basszus, megvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan.
Már nem kell rá válasz köszi, mire leírtam, addigra rájöttem.
Ha valaki ugyanitt akadt el esetleg, akkor a megoldás az, hogy a hullát a másik oldalon be kell dobni a folyóba, az átúszik a gomb oldali helyiségbe, ahol ha kihalászod a folyóból a hullát rá tudod rakni a gombra. Te pedig a szoba közepén lévő gombra tudsz állni. Ezzel kinyílik a kapu.

Válasz erre

Fucek
#57 Fucek [2]
Sziasztok!
Nekem is kéne egy kis segítség valamelyik profitól. A God of War-ban egy kör alakú szobában akadtam el, ahol egy hullát kell rá tenni a szoba közepén lévő gombra, és egyben egy mellékszobában lévő gombot is le kéne nyomni, ahhoz, hogy kinyíljon a folytatáshoz a kapú. Csakhogy ha én állok rá, akkor nincsen időm, átszaladni a kinyíló kapun, mert ahogy leszállok, bezáródik. MIT KELL ITT CSINÁLNI??????????????
Köszi a segítséget.
Üdv: PS2-n játszok

Válasz erre

izentropikus
#56 izentropikus [24]
Hello!
Nekem az a problémám, hogy át kéne úsznom egy olyan folyosón, amely falából tüskék és korongok jönnek ki! A baj az, hogy akármit csinálok akkor sem tudja átúszni anélkül, hogy az egyik tüske ne szúrja át! Itt van valami trükk vagy én vagyok a lassú!
Köszi

alan smith

Válasz erre

Any
#55 Any [30]
látom RAI*DEN te vagy itt a nagykirály

Válasz erre

Any
#54 Any [30]
sziasztok. elakadtam a god of war 2ben
ott tartok hogy visszatérek a Destiny Arénájába és felmegyek azon az izén ééés az egyik ajtó vagy min ha bemegyek akkor ott egyböl van egy mentés hely és ott pedig lehet ugrálni azokon a fehér bigyókon. és ha ott átérek a másik partra és kinyirom azokat a formákat onnan hogy kell tovább???
PLS SEGITSETEK
kössszi puszi

Válasz erre

Ravenkin
#53 Ravenkin [192]
ki kell nyitogatni a folyoso oldalan levo ajtokat

Válasz erre

Előzmény: forzaferrari 2007.06.11. 20:42
forzaferrari
#52 forzaferrari [4]
Helósztok!ISmét elakadtam amikor hádész szobránál vagyok végig megyek a folyosóna gördülő valamik között, és aztán mit csináljak ? Előre is kössz a segítséget!

Válasz erre

izentropikus
#51 izentropikus [24]
Azzal nincs is gond, mert megölöm őket, de a padló akkor is lecsapódik mindig! Ha marad akkor is csak pár siren marad még életben! Vagy azokat is gyorsan ki kéne nyírnom, hogy a padló a helyén maradjon?

alan smith

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2007.06.10. 16:16
RAI*DEN
#50 RAI*DEN [3086]
Ha a rage of the gods képességed műkszik, akkor azt használd, de előtte üsd szét a páncéljukat az x,x,háromszög kombinációval és ekkor nyomd be a rage of the gods-ot(Left stick és Right stick egyszerre történő benyomása kattanásig) Ekkore sokka lerősebbeket támadsz.Próba cseresznye...

Válasz erre

Előzmény: izentropikus 2007.06.10. 12:26
izentropikus
#49 izentropikus [24]
Hello! Tényleg a ládát kellett rárúgni a kapcsolóra és hátra ugrani! Köszi szépen! A következő kérdésem meg az lenne, hogy nem sokkal ezután bejutok egy terembe ahol pajzsos élőhalottakkal és sirenekkel kell harcolnom, mikor egyszercsak a padló eltűnik alólam és már zuhanok is az örökkévalóságba! Már mindent megpróbáltam, de sem kapaszkodót nem találtam, sem a falakat nem tudtam átütni! A segítséget előre is köszi!

alan smith

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2007.06.10. 02:30
forzaferrari
#48 forzaferrari [4]
KÖSSZ a segitséget , sikerült továbbjutnom,de ismét elakadtam amikor a csaj lóg a kötélen hogy jussak el hozzá?

Válasz erre

RAI*DEN
#47 RAI*DEN [3086]
Asszem ott egy láda segítségével kell továbbjutni. Szóval van egy ládád, húzd el a falig ahol van az a pörgőrész és addig húzd ameddig engedi. Most ekkore fogd meg a ládát és készülj fel az elrúgására, hogy rámenjen a gombra és ezutná egyből hátra kell gurulnu, rögötnb a rugás utáni pillanatban és át is jutottál. Vmi ilyesmi az a rész...

Válasz erre

Előzmény: izentropikus 2007.06.09. 21:13
izentropikus
#46 izentropikus [24]
Sziasztok!
Zollerv 2* is feltette már a kérdést, hogy Pandora templomában a második kék színű pajzsot hol és hogyan lehet megszerezni! Az elsőt egy kötélen lemászva és egy szakadék felett átmászva szereztem meg, de arra már sehogy sem tudok rájönni, hogy a másodikat hogy kell! Abban a teremben ahova a pajszokat kell elhelyezni van egy forgóajtó is, ami egy taposókapcsoló hatására jön működésbe! Azzal kéne valamit csinálni?
alan smith

alan smith

Válasz erre

Ravenkin
#45 Ravenkin [192]
Zeusz nyila, vissza kell menni azon a letran amelyiken feljottél a tetőre, át valami dombon, vagy hídon ahol találsz egy nyílvetőt, azt le kell tolni egy folyosón ahol 4 ajtó van, es egy nagy faajtó amit nem tudsz kinyitni az egyik ajtó előtt forgatni a nyilvetot addig amig az ajto fele nem fordul azt betorni es kesz.

Válasz erre

Előzmény: izentropikus 2007.06.09. 19:36
izentropikus
#44 izentropikus [24]
Hello! Ott asszem vissza kell menni és meg kell szerezni egy olyan varázslatot(valami Posseidon), melynek segítségével villámokat tudsz szórni! És így el tudod pusztítani a csávót, aki így elengedi a kart és lent is lesz a híd!

alan smith

Válasz erre

Előzmény: forzaferrari 2007.06.09. 17:15
izentropikus
#43 izentropikus [24]
Sziasztok!
Zollerv 2* is feltette már a kérdést, hogy Pandora templomában a második kék színű pajzsot hol és hogyan lehet megszerezni! Az elsőt egy kötélen lemászva és egy szakadék felett átmászva szereztem meg, de arra már sehogy sem tudok rájönni, hogy a másodikat hogy kell! Abban a teremben ahova a pajszokat kell elhelyezni van egy forgóajtó is, ami egy taposókapcsoló hatására jön működésbe! Azzal kéne valamit csinálni?

alan smith

Válasz erre

forzaferrari
#42 forzaferrari [4]
Sziasztok most kezdtemm el a god of wart és elakadtam. athenban amikor a híd leszakad egy oszlopon átugrok, felmegyek egy létrán és nem nyitja le a csávó a hidat. akit lehetett kinyírtam. Légyszi segítsetek ha tudtok.Előre is kössz.

Válasz erre

zollerv
#41 zollerv [9]
Köszönöm szépen a segitséget

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2007.06.07. 23:11
RAI*DEN
#40 RAI*DEN [3086]
Jah, hogy ott tartasz. Húzd meg a kart, kijönnek a platformok, ugroj a vízbe és ha szemből nézed akkor az utolsó oszlop tövében van egy vízalatti lift, amivel tovább tudsz jutni

Válasz erre

Előzmény: zollerv 2007.06.07. 20:33
zollerv
#39 zollerv [9]
Köszi annál tovább jutottam ott vagyok hogy poseidon felesége szobránál és van egy kar meghúzom és a vizből feljönnek ijen táblák fel tudok ugrálni a szoborig és ennyi nem tudok mit csinálni. figyi nem tudnád megadni a msn cimedet

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2007.06.07. 16:32
T2T
#38 T2T [2]
RAI*DEN, tudsz valami orvoslást akadás ellen?Továbbvittem csak most van egy videó hogy Kratos elé beugrik egy zöld kutya féleség, de beakad a videó és egy idő után nem is megy tovább.Az egyik oldalán enyhén körkörösen karcos a DVD.De tényleg csak enyhén.

Válasz erre

RAI*DEN
#37 RAI*DEN [3086]
Húzd ki Poseidonszigonyát, aztán már tudsz úszni...

Válasz erre

Előzmény: zollerv 2007.06.07. 15:01
zollerv
#36 zollerv [9]
Ugylátom nekem van a legtöbb gondom ott vagyok hogy: vizes pálya poseidon feleségének a szobránál és nem tom mit kéne csinálni valaki segitsen légyszives

Válasz erre

zollerv
#35 zollerv [9]
Szeva te kiakasztottad akkor segits már lécci pandora templomában vagyok megszereztem a kék szinű pajzsot és nem találom a másikat

Válasz erre

Előzmény: Kratos85 2007.05.17. 16:35
zollerv
#34 zollerv [9]
igen ott vagyok akkor bemegyek egy terembe ahol megkapom azt a kardot megszerzem a azt a kék szinü pajzsot beteszem a kapuba és nem találom a másikat. Azt megtudnád nekem mondani hogy az hol
van? azt hiszem valami zeusz pajzsa

Válasz erre

RAI*DEN
#33 RAI*DEN [3086]
Véletlenül nem ott vagy amikor, azon a termen kívül ahonnan bejöttél ebbe a termebe, ott van egy platform és azon van egy kar. Ha azt forgatod akkor forgatod a termet és más bejáratokhoz jutsz? Ez lenne az? Ha igen, akkor pörgesd mert ott kell tovább jutni az egyik járatnál

Válasz erre

Előzmény: zollerv 2007.06.04. 14:21
zollerv
#32 zollerv [9]
Raiden ugy látom hogy te profi vagy légyszi segits mert elakadtam ott hogy vagyok egy teremben pandora templomában és egy medence féleség van meg egy nagy kristály és a medencében van egy lyuk oda kéne leuszni szerintem de nem tudom hogyan kell légyszi segits. kössz.

Válasz erre

zollerv
#31 zollerv [9]
szia lécci segits ott abban a teremben vagyok ahol van az a nagy kristály amit össze lehet tolni és van ott viz és a vizben látok egy jukat oda hogy kell leúszni??

Válasz erre

Előzmény: Assassin King 2007.05.14. 20:56

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat